reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
3 dni przed @😊 no i machina strachu ruszyła 😎😎cieszę się bardzo , ale cholernie się boję 😱😱 wczoraj piersi mnie mega bolały a dziś nic ...może się skonczyc szybciej niż się zaczęło. I weź tu babie dogodź🤣🤣 nie byłam ryk, jestem ryk i strach ..masakra
mnie tez nie bolały i żadnych innych dolegliwości test robiony 4 dni przed @ a obecnie prawie 11 tydzień także będzie dobrze ciesz się i nie zamartwiaj gratulacje 😍
 
Lepsze życie dzięki kochana 😘😘😘 dwa poronienia za mną, ale postaram się mniej panikować niż ostatnio😎
Moja dyrka się "ucieszy" 😉 wczoraj na radzie " no to zaczynamy 🙂nikt już w ciąży nie jest?" Bo brakuje pracowników
 
Cześć dziewczyny! U mnie 7dc i... Normalnie mam już śluz płodny 😱 W zeszłym cyklu zaczął się 9dc i pozytywny test owulacyjny wyszedł pozytywnie 13dc... Nie wiem o co kaman i skąd tak wcześnie ten przezroczysty i ciągnący się śluz 🤔
 
Cześć dziewczyny! U mnie 7dc i... Normalnie mam już śluz płodny 😱 W zeszłym cyklu zaczął się 9dc i pozytywny test owulacyjny wyszedł pozytywnie 13dc... Nie wiem o co kaman i skąd tak wcześnie ten przezroczysty i ciągnący się śluz 🤔
W tym cyklu też tak miałam! W 8 DC śluz płodny 😊 zwykle było później ok 14 DC
 
Dziewczyny no właśnie mocne 🤔🤔nigdy takich mocnych przed @ nie miałam, chyba że owu była dużo szybciej ..ostatnio miałam nieregularne..nawet cykl trak 22 dni
 
reklama
Do góry