reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Już 2 tygodnie minęły tak? Tamte krwawienie było w czasie normalnego okresu? Czy się spóźniło?
No żaden normalny lekarz nie zdiagnozuje ciąży, nawet biochemicznej, bez wyników laboratoryjnych 🙄
Tak, minęły. U mnie cykle są bardzo nieregularne, więc ciężko mówić o krwawieniu w terminie. Według kalendarzyka to owszem było w terminie, ale to tylko kalendarzyk..
 
reklama
Tak, minęły. U mnie cykle są bardzo nieregularne, więc ciężko mówić o krwawieniu w terminie. Według kalendarzyka to owszem było w terminie, ale to tylko kalendarzyk..
Ja tydzień po krwawieniu miałam jeszcze betę w setkach. Zależy od przypadku. Dziwi mnie że lekarz nie zlecił bety. Zdjęcia testu nie masz? Aczkolwiek teraz to już niewiele z tą informacją zrobisz i tak.
 
Ja tydzień po krwawieniu miałam jeszcze betę w setkach. Zależy od przypadku. Dziwi mnie że lekarz nie zlecił bety. Zdjęcia testu nie masz? Aczkolwiek teraz to już niewiele z tą informacją zrobisz i tak.
Nie mam. Nie wiem.. Nie będę roztrząsać. Czekam na rozwój wydarzeń co będzie dalej. Na razie sobie krwawie okresowo. Trzeba podnieść się do góry i próbować dalej. Cokolwiek to było to już nie wróci.
 
Dziewczyny test ciążowy teraz przed chwilą 😋nie wierzę
 

Załączniki

  • IMG_20210828_063004.jpg
    IMG_20210828_063004.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 188
3 dni przed @😊 no i machina strachu ruszyła 😎😎cieszę się bardzo , ale cholernie się boję 😱😱 wczoraj piersi mnie mega bolały a dziś nic ...może się skonczyc szybciej niż się zaczęło. I weź tu babie dogodź🤣🤣 nie byłam ryk, jestem ryk i strach ..masakra
 
reklama
Do góry