reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja też zatestowałam 3 dni przed, bo szykuje się wieczorem imprezka, ale biel bieli 8-) Wczoraj miałam delikatne skurcze bez bólu, dziś rano troszkę też, więc zatestowałam. Poprzedni cykl miał 24 dni, dziś jest 26, a zwykle 27-28dni więc małe szanse, ale czekam dalej.
@gorla ,gratulacje ładnych kreseczek przed terminem!
 
Hej dziewczyny. Gratuluje 2kreseczek na teście!😍 Mam nadzieje, ze bety będą rosły i bedziecie miały lekkie objawy ciąży - tak o, żeby się nie stresować ze nic nie ma! ❣️
Ja miałam być kwietniowa mamusią, a niestety wyszło jak wyszło.. czekam na poronienie, ze 2 cykle pozostawiam na badania ii biorę się do roboty. Trzymajcie za mnie kciuki, bo nie ukrywam ze potrzebuje tego bardzo 🥺✊
 
Powiem wam, że dość boli mnie podbrzusze już zaczynam się nakręcać, że znów z tego nic nie będzie 😱😱😥 nie potrafię się opanować a jeszcze wczoraj obiecałam sobie, że dam na luz bo to nic nie da te nerwy . Nie wychodzi mi to za cholerę ten luz 🥺🥺
 
Powiem wam, że dość boli mnie podbrzusze już zaczynam się nakręcać, że znów z tego nic nie będzie 😱😱😥 nie potrafię się opanować a jeszcze wczoraj obiecałam sobie, że dam na luz bo to nic nie da te nerwy . Nie wychodzi mi to za cholerę ten luz 🥺🥺
Dyskomfort w podbrzuszu jest calkowicie normalny. Jest to związane z powiekszającą się macicą. Nerwy rzeczywiście nie pomogą. Spróbuj czymś zająć myśli. Ja na Twoim miejscu bym sie położyła. Może zwyczajnie miałaś aktywny dzień. 😉
 
reklama
Ironka no właśnie przez ostatnie dwa dni ogarnialyśmy sale i przestawialysmy szafy i stoliki 🙄🙄natargałam się ostro jeszcze nie wiedziałam, że w ciąży jestem
 
Do góry