reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Rozumiem, że te badania były robione rownolegle z monitoringiem?


A w jaki inny sposób można to stwierdzić o_O ? Badania robiłam dwa razy (skierowana przez ginekologa, nic na własną rękę). Pierwszy raz w fazie lutealnej 1,3 potem w fazie owulacyjnej 0,1. Jutro kolejna wizyta u ginekologa. Nie oczekuje, złotego środka bo każdy organizm jest inny. Ale warto poznać doświadczenia innych żeby wiedzieć czego się spodziewać.
 
reklama
Gratuluję wszystkim którym ukazały się dwie kreseczki🥰
Cały czas was podczytuje i kibicuje ..
U.mnie 2 cykle na straty teraz lecimy z 3 cyklem.
7 dni do miesiączki a piersi mega bola :(
Miłego wieczoru kochane❤
 
A w jaki inny sposób można to stwierdzić o_O ? Badania robiłam dwa razy (skierowana przez ginekologa, nic na własną rękę). Pierwszy raz w fazie lutealnej 1,3 potem w fazie owulacyjnej 0,1. Jutro kolejna wizyta u ginekologa. Nie oczekuje, złotego środka bo każdy organizm jest inny. Ale warto poznać doświadczenia innych żeby wiedzieć czego się spodziewać.
Pojedynczy niski wynik 7 dni po owulacji też jeszcze o niczym nie świadczy, bo mogłaś mieć ten jeden raz cykl bezowulacji. To się zdarza również całkiem zdrowym kobietom raz na jakiś czas. Więc nie martw się na zapas :).

A leczenie z tego co dziewczyny piszą to przyjmowanie tabletek / globulek dopochwowych od odpowiedniego dnia cyklu przez określony przez ginekologa czas. Nic strasznego. Niektóre z dziewczyn zachodzą w ciążę nawet w pierwszym takim cyklu (jeśli to był jedyny problem), także niekoniecznie leczenie będzie trwało długo :).
 
Ja tez kurczę nic tu nie widze, może delikatnie jakiś szary cień ale to raczej kreska fabryczna..
Robilam ze 4 testy i każdy od razu po zalaniu miał bladą kreskę, biały test zrobiony najpóźniej - ze dwa dni temu. Dalej nie wiem co myśleć, we wtorek wybieram się na bete.
 

Załączniki

  • Polish_20210815_191927310.jpg
    Polish_20210815_191927310.jpg
    237,1 KB · Wyświetleń: 116
  • Polish_20210815_192608120.jpg
    Polish_20210815_192608120.jpg
    304,8 KB · Wyświetleń: 114
  • 20210815_192759.jpg
    20210815_192759.jpg
    831,7 KB · Wyświetleń: 112
Robilam ze 4 testy i każdy od razu po zalaniu miał bladą kreskę, biały test zrobiony najpóźniej - ze dwa dni temu. Dalej nie wiem co myśleć, we wtorek wybieram się na bete.
Każdy z tych testów wyglada mi na jakaś kreskę fabryczna , widzę tam delikatny szary cień ale nie różowy , tak jak koleżanka wyżej proponuje betę . Ile jesteś dpo ?
 
Każdy z tych testów wyglada mi na jakaś kreskę fabryczna , widzę tam delikatny szary cień ale nie różowy , tak jak koleżanka wyżej proponuje betę . Ile jesteś dpo ?
Może 22. Nie jest w pewna, bo mam okresy dosc nieregularnie, zawsze dostaje @ do pewnego dnia cyklu, teraz sie na pewno spóźnia. Każdy z testów miał różowa 2 kreskę od razu po zalaniu, później po prostu wyschly jak to testy. Myślę. Myślę i szału można dostać. ;P
 
Coś mi się kiedys obiło o uszy że powinno się brać folian a nie kwas foliowy, bierze któraś z Was?
Dokładnie, miałam to samo Ci odp co @jotte , nie tak dawno przerabiałam ten temat, bo wyszła mi mutacja mthr, ta łagodniejsza postać, heterozygotyczna.
Brałam wtedy miovelie/inofolic i dorzucił mi lekarz wtedy pregna start i biorę cały czas inofolic i pregna start, powiedział, że nie ma co się bać, że mogę przedawkować kwas, więc biorę zgodnie z zaleceniem ;)
 
Może 22. Nie jest w pewna, bo mam okresy dosc nieregularnie, zawsze dostaje @ do pewnego dnia cyklu, teraz sie na pewno spóźnia. Każdy z testów miał różowa 2 kreskę od razu po zalaniu, później po prostu wyschly jak to testy. Myślę. Myślę i szału można dostać. ;P
No to nic innego nie pozostaje jak beta , może być to ciaza , ciaza biochemiczna , albo kreska fabryczna . Mimo wszystko powodzenia 🙂
 
reklama
Jakbyś była 22 dpo to kreska powinna być już mega wyraźna, na pewno nie pozostawiałaby wątpliwości. Zrób jutro betę i będziesz mieć 100% pewność.
U mnie z reguły testy w rodzinie wychodzą dość późno, siostra się dowiedziała o ciąży dopiero w szpitalu w 6 tygodniu, a testy na bieżąco robiła.
 
Do góry