reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Może 22. Nie jest w pewna, bo mam okresy dosc nieregularnie, zawsze dostaje @ do pewnego dnia cyklu, teraz sie na pewno spóźnia. Każdy z testów miał różowa 2 kreskę od razu po zalaniu, później po prostu wyschly jak to testy. Myślę. Myślę i szału można dostać. ;P
Jeśli jesteś 22 dni po owulacji to ta kreska powinna być bez wątpienia widoczna i różowa. Zrób betę i nie będziesz mieć wątpliwości :).
 
reklama
Ale to dalej nie jest powod dla ktorego sugerujesz @Colorful92 zwiekszenie sobie dawki. 🙃
Mozesz powiedzic na co bierzesz dupka? Skoro nie mialas nawet badanego proga?
Lekarz który mnie prowadzi przepisal duphaston an podtrzymanie ciąży, gin zajmuje się tylko leczeniem niepłodności więc chyba wie co robi, po za tym przy pcos i podwyższonym testosteronie trzeba brać duphaston ponieważ jajniki mają zaburzaona funkcje produkcji właśnie tego hormonu. Po za tym konsultowałam się z innym Lek wspomaga pracę ciałka żółtego 🙂
 
Lekarz który mnie prowadzi przepisal duphaston an podtrzymanie ciąży, gin zajmuje się tylko leczeniem niepłodności więc chyba wie co robi, po za tym przy pcos i podwyższonym testosteronie trzeba brać duphaston ponieważ jajniki mają zaburzaona funkcje produkcji właśnie tego hormonu. Po za tym konsultowałam się z innym Lek wspomaga pracę ciałka żółtego [emoji846]

Może i wie co robi w Twoim konkretnym przypadku, ale nie polecałabym innym zwiększania/zmniejszania dawek leków na tej podstawie. A masz rzeczywiście zaburzona produkcje proga? Czy tylko na podstawie PCOS i podwyższonego testosteronu go bierzesz?
 
A jesteś pewna kiedy owu była?
Nie jestem. Ze 2 tygodnie może 2.5 temu mogła być możliwość zajścia w ciążę. O ile orientuje się kiedy mniej więcej bede miec okres, o tyle owulację ciężko stwierdzić. Napisalam 22, bo prowadze kalendarzyk w telefonie, ale tylko do zapisywania okresu, owulacją się nie sugeruje..
 
Nie jestem. Ze 2 tygodnie może 2.5 temu mogła być możliwość zajścia w ciążę. O ile orientuje się kiedy mniej więcej bede miec okres, o tyle owulację ciężko stwierdzić. Napisalam 22, bo prowadze kalendarzyk w telefonie, ale tylko do zapisywania okresu, owulacją się nie sugeruje.
Mam bardzo długie cykle, wiem - pewnie do ogarniecia przez tabletki, chodze do ginekologa, przeważnie do max 40 dc dostaje @, jednak na wakacjach może się przedłużyć do 47 dc. W tym momencie jest 53, wiec wiem, ze jest cos nie tak. Pobolewa mnie brzuch jak na @, ale niezupełnie, nie dostaje go. Na testach 2 kreska blada różowa się pojawia od razu, później zasycha. Parę razy test robilamw życiu, wiec domyslam się jak wyglądają kreski fabryczne, a przede wszystkim strumieniowe nigdy nawet fabrycznej nie pokazały.
 
Nie jestem. Ze 2 tygodnie może 2.5 temu mogła być możliwość zajścia w ciążę. O ile orientuje się kiedy mniej więcej bede miec okres, o tyle owulację ciężko stwierdzić. Napisalam 22, bo prowadze kalendarzyk w telefonie, ale tylko do zapisywania okresu, owulacją się nie sugeruje..

Owulacja jest tu kluczowa, termin okresu wynika z tego kiedy jest owu, a owu może się przesunąć. Co to znaczy ze 2 tygodnia temu mogła być możliwość zajścia w ciąże? Możliwość zajścia w ciąże jest w okresie płodnym, głównie w owulacje, wiec jeśli uważasz ze 3 tygodnie temu była owu, to 2 tygodnie temu było już dawno po niej i nie było możliwości zajścia w ciąże.
 
reklama
Owulacja jest tu kluczowa, termin okresu wynika z tego kiedy jest owu, a owu może się przesunąć. Co to znaczy ze 2 tygodnia temu mogła być możliwość zajścia w ciąże? Możliwość zajścia w ciąże jest w okresie płodnym, głównie w owulacje, wiec jeśli uważasz ze 3 tygodnie temu była owu, to 2 tygodnie temu było już dawno po niej i nie było możliwości zajścia w ciąże.
Nie wykluczam zajścia w każdym dniu miesiąca.
 
Do góry