reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mam bardzo długie cykle, wiem - pewnie do ogarniecia przez tabletki, chodze do ginekologa, przeważnie do max 40 dc dostaje @, jednak na wakacjach może się przedłużyć do 47 dc. W tym momencie jest 53, wiec wiem, ze jest cos nie tak. Pobolewa mnie brzuch jak na @, ale niezupełnie, nie dostaje go. Na testach 2 kreska blada różowa się pojawia od razu, później zasycha. Parę razy test robilamw życiu, wiec domyslam się jak wyglądają kreski fabryczne, a przede wszystkim strumieniowe nigdy nawet fabrycznej nie pokazały.

Miałaś kiedyś monitoring? Przy tak długich cyklach albo masz bardzo późne owu, albo ich nie masz.
 
Chodzi mi, ze przy moim trybie życia zawsze jest możliwość zajścia w ciążę.

Nie. Bez owulacji nie ma możliwości zajścia w ciąże. Tydzień przed owulacja lub po owulacji nie ma możliwości zajścia w ciąże. To tak jakby było możliwe zajście w ciąże bez stosunku seksualnego. Nie ma czegoś takiego, jak możliwość zajścia w ciąże „zawsze”. Płodnych jest kilka dni w cyklu i tylko wtedy masz możliwość zajścia w ciąże.
 
reklama
Do góry