reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przede wszystkim na ok 3 miesiące przed staraniami należy zacząć brać kwas foliowy.
Warto od razu sprawdzić na usg czy dochodzi naturalnie do owulacji i niech lekarz zaleci standardowe badania hormonów dla 2-5 dc.
Nie wiemy ile masz lat, ale skoro pierwsza ciąża była już dawno temu, to warto sprawdzić rezerwę jajnikową czyli AMH.
37 lat już niestety :) dziękuję za wskazówki.
 
Dlatego wspolczuje wam, ze próbujecie komus dobrze doradzic, a nic z tego nie wynika.
Próbujemy uświadomić inne, że duphaston jest nie wcale taki cudowny, bo mimo że te kobiety biorą go na własną odpowiedzialność to po prostu mogą nie być tego świadome. A chcą go brać bo przecież większość na forum bierze to na pewno i ja muszę i mi pomoże 🤷‍♀️ Może chociaż jakiś mały procent się nad tym zastanowi 😊 Chociaż trzeba mieć taką nadzieję :)
 
A to już standard na tym forum 😁 Widziałam zresztą, że sama się o tym przekonałaś na innym wątku ;)

A daj spokoj to juz walka z wiatrakami. Ciezko kobiecie innej wyjasnic swoją racje, ze ja uważam cos innego, ale nie oznacza, ze mam racje. Ale coz... to chyba normalne, ze tak juz musi byc.
 
reklama
Do góry