reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Warto zrobić wszystkie te badania, ja się zastanawiałam po co mi robić, aż tyle tego tym bardziej, że mam dopiero 22 lata nawet nieskończone, uprawiam sport, zdrowo w miarę się odżywiam i ważę niecałe 50 kg , a potem się okazało, że prawie wszystko powychodziło źle ...
Moja czujność została uśpiona wiele lat temu, kiedy ginekolog powiedział, że na USG jest wszystko ok, wszystko działa i chciałby mieć same takie pacjentki jak ja. Kiedy zaczęłam się starać, zaczęłam czytać, wpadłam na to forum i przestałam być taka Hej do przodu.
 
reklama
Moja czujność została uśpiona wiele lat temu, kiedy ginekolog powiedział, że na USG jest wszystko ok, wszystko działa i chciałby mieć same takie pacjentki jak ja. Kiedy zaczęłam się starać, zaczęłam czytać, wpadłam na to forum i przestałam być taka Hej do przodu.

Ja zupełnie nie jestem hej do przodu, jeśli coś napisałam nie tak, wręcz przeciwnie całkowicie tego wszystkiego nie ogarniam, bo jest tego po prostu zbyt dużo [emoji28] po prostu słucham lekarza i tyle, a te badania wydaje mi się, że warto zrobić dlatego, że są one robione wszystkim z takimi problemami na oddziale ginekologiczno-endokrynologicznym na którym leżałam, a wiem, że nie każdy ma lekarza, który położy sam i tak przebada jak mnie przebadano, więc po prostu przekazuje to co wiem [emoji4] ja też na początku trafiłam na lekarza w moim mieście rodzinnym, który mi powiedział, że jak nie mam okresu wcale albo co 100 dni to się powinnam cieszyć, a nie do niego przychodzić i, żebym przyszła jak będę chciała mieć dzieci, nie zrobił żadnych badań, a potem się okazało, że dzięki niemu zamiast się leczyć „ to się cieszyłam, że nie mam okresu” i opóźniło to zdiagnozowanie mnie o kupę czasu … na szczęście trafiłam teraz do super lekarza, który na prawdę się przejmuje zresztą każda moja wizyta teraz trwa godzinę, a nie 15 min z zegarkiem w ręku, a płace wcale nie jakoś dużo więcej [emoji4]
 
Pomóżcie,bo ze strachu chyba zaczynam wariować ,odebralam bete i najpierw radość a pozniej zaczęłam sie zastanawiać....czbyt duzy przyrost bety moze świadczyć o czymś złym? Robiłam w piątek i mialam 168 a dzis czyli 72h pozniej 853 ....i nie wiem czy sie cieszyć czy panikować
 
Pomóżcie,bo ze strachu chyba zaczynam wariować ,odebralam bete i najpierw radość a pozniej zaczęłam sie zastanawiać....czbyt duzy przyrost bety moze świadczyć o czymś złym? Robiłam w piątek i mialam 168 a dzis czyli 72h pozniej 853 ....i nie wiem czy sie cieszyć czy panikować

Cieszyć! [emoji4]
 
Ja zupełnie nie jestem hej do przodu, jeśli coś napisałam nie tak, wręcz przeciwnie całkowicie tego wszystkiego nie ogarniam, bo jest tego po prostu zbyt dużo [emoji28] po prostu słucham lekarza i tyle, a te badania wydaje mi się, że warto zrobić dlatego, że są one robione wszystkim z takimi problemami na oddziale ginekologiczno-endokrynologicznym na którym leżałam, a wiem, że nie każdy ma lekarza, który położy sam i tak przebada jak mnie przebadano, więc po prostu przekazuje to co wiem [emoji4] ja też na początku trafiłam na lekarza w moim mieście rodzinnym, który mi powiedział, że jak nie mam okresu wcale albo co 100 dni to się powinnam cieszyć, a nie do niego przychodzić i, żebym przyszła jak będę chciała mieć dzieci, nie zrobił żadnych badań, a potem się okazało, że dzięki niemu zamiast się leczyć „ to się cieszyłam, że nie mam okresu” i opóźniło to zdiagnozowanie mnie o kupę czasu … na szczęście trafiłam teraz do super lekarza, który na prawdę się przejmuje zresztą każda moja wizyta teraz trwa godzinę, a nie 15 min z zegarkiem w ręku, a płace wcale nie jakoś dużo więcej [emoji4]
Absolutnie to nie był przytyk do ciebie, raczej do siebie ;) przepraszam jeśli tak to zabrzmiało!
 
Pomóżcie,bo ze strachu chyba zaczynam wariować ,odebralam bete i najpierw radość a pozniej zaczęłam sie zastanawiać....czbyt duzy przyrost bety moze świadczyć o czymś złym? Robiłam w piątek i mialam 168 a dzis czyli 72h pozniej 853 ....i nie wiem czy sie cieszyć czy panikować
Zdecydowanie cieszyć! 😊🍀
 
reklama
I ja chcę kiedyś wychować dziecko... To jest hit.
Rano, dumna wrzucałam wam zdjęcie mojego pierwszego testu owulacyjnego. Jedna was wyprowadziła mnie z błędu, że tych testów nie robi się z porannego moczu, a z popołudniowego. Dobra. Zrobiłam. Położyłam na umywalkę. Kichnęłam. Test wpadł do umywalki i się zamoczył 😂 no trzeciego dzisiaj robić nie będę 😂
A żeby tego było mało, wczoraj zaczęłam badać temperaturę. Oczywiście rano zapomniałam i zmierzyłam dopiero po stosunku, bo jakoś tak nam się rano zachciało. No i teraz mam różnice w wyniku 1 stopnia Celsjusza. No w uj miarodajne 🤷🏼‍♀️ trzymajcie mnie 😂
 

Załączniki

  • IMG_20210712_172755.jpg
    IMG_20210712_172755.jpg
    554,8 KB · Wyświetleń: 89
Do góry