reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Wróciłam z monitoringu, lekarz był zachwycony moja owulacja w tym miesiącu, nie wiem co w tym zachwycającego, ale był bardzo zadowolony i mówił, że trzyma kciuki, żeby coś z tego było, narobił mi trochę nadzieji, nie powiem, że nie 😋 Bóle były spowodowane owulacja, ktora była wcześniej.
Jeśli do końca wakacji nie zaskoczy we wrześniu drożność, z jednej strony się cieszę, że ją zrobimy, ale z drugiej mam trochę strach, no ale cóż zobaczymy co będzie, może to pomoże 😋
 
Wróciłam z monitoringu, lekarz był zachwycony moja owulacja w tym miesiącu, nie wiem co w tym zachwycającego, ale był bardzo zadowolony i mówił, że trzyma kciuki, żeby coś z tego było, narobił mi trochę nadzieji, nie powiem, że nie 😋 Bóle były spowodowane owulacja, ktora była wcześniej.
Jeśli do końca wakacji nie zaskoczy we wrześniu drożność, z jednej strony się cieszę, że ją zrobimy, ale z drugiej mam trochę strach, no ale cóż zobaczymy co będzie, może to pomoże 😋
To w sumie prawie tak jak ja 3 cykle mam być na clo a jak nie zaskoczy to we wrześniu będzie drożność.
 
Czy ktoras z was zna przypadek tutaj na forum dziewczyny Która zaszła w ciążę po cyklu stymulowanym clo? Ciekawi mnie jaka jest szansa zajścia w 1 cyklu i czy w ogóle jest jakaś szansa? Jak wam rosną pęcherzyki po stymulacji macie tylko jeden czy zdarzyło wam się tak że miałyście kilka i dwa ciałka żółte z dwóch jajników? Nie wiem czy to w ogóle możliwe?
 
reklama
Hej hej, byłam dziś na badaniu krwi. Beta wyszła 14mIU/ml. Wg ostatniej miesiączki jestem w 4 tyg i 3 dni. Nie za niski ten wynik? Martwię się,że to coś za mało.. oczywiście za 2 dni pójdę znowu na pobranie
 

Załączniki

  • IMG_20210712_201819.jpg
    IMG_20210712_201819.jpg
    119,9 KB · Wyświetleń: 79
Do góry