reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Na chwile obecną nie robiłam jeszcze nic. Przy synu przez rok po prostu się staraliśmy. Po roku zaczęłam się trochę martwić i zaczęliśmy od monitoringu cyklu. Przy drugim monitoringu udało mi się zajść w ciąże, ale okazało się, że to puste jajo płodowe. W 8 tygodniu poroniłam samoistnie. Po poł rocznej przerwie zaszłam zaszłam w ciąże w 4 cyklu. I mam tego mojego urwisa 🥰 z racji tego, ze między synem a córka jest 16 lat różnicy zdecydowaliśmy, że przyda się synowi rodzeństwo 😁
W takom razie moze warto zrobic sobie badanie hormonalne na dobry poczatek ;)
 
reklama
Dzisiaj 8 dpo ;) testuje od 6 dpo już coś widać trzymajcie kciuki b się utrzymało;)
 

Załączniki

  • 20210712_085353.jpg
    20210712_085353.jpg
    791,5 KB · Wyświetleń: 155
Ja jeszcze nic nie badałam, zbieram się w sobie 🤷🏼‍♀️
Jejciu, dziewczyny dzieki za taki odzew!
Jesteście kochane.
Warto zrobić wszystkie te badania, ja się zastanawiałam po co mi robić, aż tyle tego tym bardziej, że mam dopiero 21 lat nawet nieskończone, uprawiam sport, zdrowo w miarę się odżywiam i ważę niecałe 50 kg , a potem się okazało, że prawie wszystko powychodziło źle ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry