reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

I ja chcę kiedyś wychować dziecko... To jest hit.
Rano, dumna wrzucałam wam zdjęcie mojego pierwszego testu owulacyjnego. Jedna was wyprowadziła mnie z błędu, że tych testów nie robi się z porannego moczu, a z popołudniowego. Dobra. Zrobiłam. Położyłam na umywalkę. Kichnęłam. Test wpadł do umywalki i się zamoczył 😂 no trzeciego dzisiaj robić nie będę 😂
A żeby tego było mało, wczoraj zaczęłam badać temperaturę. Oczywiście rano zapomniałam i zmierzyłam dopiero po stosunku, bo jakoś tak nam się rano zachciało. No i teraz mam różnice w wyniku 1 stopnia Celsjusza. No w uj miarodajne 🤷🏼‍♀️ trzymajcie mnie 😂
🤣 mnie dzisiaj test prawie wpadł do kibelka ale złapałam w porę 🤣
 
reklama
Pomóżcie,bo ze strachu chyba zaczynam wariować ,odebralam bete i najpierw radość a pozniej zaczęłam sie zastanawiać....czbyt duzy przyrost bety moze świadczyć o czymś złym? Robiłam w piątek i mialam 168 a dzis czyli 72h pozniej 853 ....i nie wiem czy sie cieszyć czy panikować
A bliźniaki w rodzinie były? ;)))
 
Tak ;) niestety jak po złości jest to możliwe 😅 niech to szlag medycynę! Medycyna swoje a natura swoje .... niech to szlag ! 😅🤣
Ale wiesz o tym, że owulacja może się przesunąć? I wystąpić wcześniej? I Twoje 6dpo to wcale nie 6, a 8, 10 czy 12?

Poza tym, skoro natura swoje, to w takim razie po co w ogóle chodzić do lekarza?🤣🤣🤣
 
Ale wiesz o tym, że owulacja może się przesunąć? I wystąpić wcześniej? I Twoje 6dpo to wcale nie 6, a 8, 10 czy 12?

Poza tym, skoro natura swoje, to w takim razie po co w ogóle chodzić do lekarza?🤣🤣🤣
Są przypadki gdzie to się zdarza a wtedy nawet i lekarz ręce rozłoży;) na szczęście nie muszę niczego tutaj udowadniać ;)
 
Są przypadki gdzie to się zdarza a wtedy nawet i lekarz ręce rozłoży;) na szczęście nie muszę niczego tutaj udowadniać ;)
Oczywiście, że nie musisz.

Ale skoro poddajesz w wątpliwość stanowisko lekarzy, a wręcz z niego derwisz to miło by było. A jak nie chcesz, to wypadałoby swoje "przypuszczenia" zachować dla siebie. Czytają to inne kobiety. Posten Robią test 6dpo (który w przypadku potwierdzonej owulacji nie wyjdzie pozytywny) i jest płacz i lament.
 
Pomóżcie,bo ze strachu chyba zaczynam wariować ,odebralam bete i najpierw radość a pozniej zaczęłam sie zastanawiać....czbyt duzy przyrost bety moze świadczyć o czymś złym? Robiłam w piątek i mialam 168 a dzis czyli 72h pozniej 853 ....i nie wiem czy sie cieszyć czy panikować
Cieszyć 😄 nie wiem ile w tym prawdy, ale taki duży przyrost może świadczyć o ciąży bliźniaczej 🙈
 
reklama
Hej, po kolejnym nieudanym cyklu udałam się na monitoring. w 12 dniu cyklu pęcherzyk dominujący ma 16 mm, pani doktor powiedział, żeby celować w 14 lipca. Co sądzicie? Wyczytałam, że pęcherzyk rośnie w przeciągu doby o 2 mm.. czy wskazywałoby, że jego wielkość jest w raniach 20 mm to pęka.
No nic zobaczymy co się wydarzy :) zawsze myślałam, że owulację mam właśnie w okolicach 10-12 dc, a tu jednak 14 dzień.
Ja jak miałam 16mm to kazała się starać i tak się staraliśmy przez tydzień dopóki nie pękł bo nigdy nie wiesz kiedy pęknie a później przynajmniej ja plulabym sobie w brodę ze ominęłam jakiś dzień.
 
Do góry