reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej. Idę we wtorek do lekarza. Będę wtedy w 7 dniu cyklu. Czy w tym czasie lekarz będzie wstanie podać coś na stymulację owulacji których nie mam? Mam PCOS, brak owulacji i również brak swoich miesiączek…Nie było innego terminu na wizytę, a akurat w 7 dniu cyklu już będę jeden dzień po okresie-oczywiście wywołanym duphastonem..
7dc to dobry czas na rozpoczęcie stymulacji ale to zalezy od dlugosci Twoich cykli.


Polipy najlepiej widać na początku cyklu. Mi lekarz kazał przyjść na USG pod koniec @ ,przed skierowaniem do szpitala.
Widział 1, podczas histeroskopii usunięto mi 3.
Przy rozrośniętym Endometrium łatwo o pomyłkę.
Polip, który jest obecny przed ciążą niestety może jej zagrażać, bo utrudnia zagnieżdżenie i powoduje skurcze - macica chce go wydalić.
Ale nie zawsze.
Czytałam o szczęśliwych ciążach z polipem, nie ma reguły.
Trzymam kciuki.🤞
Dzieki! Ja pierwsze usg mialam w 5dc kiedy jeszcze plamilam (ostatki miesiączki) wtedy ginek mi powiedzial ze na endometrium jest jeszcze skrzep miesiączkowy ze musi „wylecieć”
Na kolejnych usg (7dc i 9dc) mowil ze juz wszystko ladnie, oczyściło sie jak powinno . Endometrium bardzo ladne 11mm, a dzis w szpitalu przed zabiegiem ginka ktora mi robila usg mowi „w ogole to mi sie nie podoba to Pani endometrium „ 🙄😏
Nie wspomne o tonie jakim bylo to powiedziane, czulam sie tam jakby za kare sie mna zajmowaly te pielęgniarki i lekarka. Po samej inseminacji od razu kazala mi wstac i wyjsc z gabinetu , A jak powiedzialam ze nie szczepilam sie na covid to klękajcie narody, jakie bylo ich oburzenie , obraza majestatu 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Wybraliście miejsce, w którym będziecie chcieli to badanie wykonać? Słyszałam, ze warunki w różnych miejscach są bardzo różne, z ciekawości będę czekać na relacje [emoji16] my mieliśmy fajna miejscówkę i faktycznie trzeba czekać na termin, ale za to wyniki są bardzo szybko [emoji3526][emoji1696]
Jeszcze nie, na razie robię rozeznanie bo chyba w niewielu miejscach u mnie w mieście robią. Może jutro będę dzwonić i pytać o terminy i ceny :) Dam znać!
kochana ja świrowałam niesamowicie w szczególności podczas lockdownu bo nie chodziłam do pracy i czasu wolnego multum testy owu robione po kilka razy dziennie do samego okresu raz mi wyszedł przed okresem pozytywny wpisuje w neta ciąża niby od razu nakręcona co kończyło się jak wiadomo łzami kłótniami z partnerem bo nie mogłam sobie z tym poradzić doszukiwanie się objawów itp itd ale wróciłam do pracy czasu było bardzo mało i postanowiłam ze nie będę kupować ani testów owu ani nic i ze będziemy to robić tak po prostu No i brałam kompleks witamin bardzo polecanych ludzie pisali ze po skończeniu drugiego opakowania zachodzili w ciąże mimo ze wcześniej próbowali kilka lat i uwierz robiąc teraz ten test ciążowy byłam przekonana na 100% ze się nie udało ale jaki był szok także trzymam kciuki i odpuść totalnie a zaskoczy powodzenia ❤️
Ja akurat miałam bardzo dużo pracy i nie miałam czasu o tym myśleć w ostatnim czasie, więc myślałam że niespodziewanie może zaskoczy i wcale nie świrowałam...Teraz mam ustalony plan działania na ten mc i będziemy działać :)
Hej dziewczyny 🙂 czy któraś z was ma może udarzenia gorąca przed miesiączką? Bo ja nigdy nie miała a od wczoraj jakoś mnie to odpadło. Mam taką cichą nadzieję że może to objaw ciąży ☺️
Ja miałam, ciąży nie było ale w tym cyklu robiłam prog i był wysoki, a później były uderzenia gorąca i zawroty głowy.
 
Hej dziewczyny 🙂 czy któraś z was ma może udarzenia gorąca przed miesiączką? Bo ja nigdy nie miała a od wczoraj jakoś mnie to odpadło. Mam taką cichą nadzieję że może to objaw ciąży ☺️

Ja miałam w tym cyklu. Chyba udanym, ale nie wiem, czy akurat u mnie to był klasyczny objaw ciąży, czy choroby, bo w poprzedniej ciąży też tak miałam i to się razem nałożyło. 🤷

Pluto_nova kciuki za owocne starania. Oby szybko się udało. 👍😀
 
reklama
Bojciu dziewczyny stresuje się rano powtarzałam test wyszły dwie kreski ale ja się czuje tak jakby ten okres miał przyjść ból brzucha itp tak jak na @ 🥺🥺 co mam robić ?
Chyba za bardzo się nakręcasz. Jeśli masz teraz w brzuchu plac budowy, to normalne, że możesz czuć podbrzusze. A jeśli jednak @ przyjdzie, to cóż... wiem że to okrutne, ale na tym etapie nic nie zrobisz.
 
Do góry