reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
A ja nie wiem jak to w Polsce funkcjonuje , co post piszą że idą na betę więc myslalam ze jest za darmo a nawet jak prywatnie to pewnie groszowe sprawy. Tu w uk a przynajmniej w moim rejonie jest to dużo droższe bo 50£ i więcej a usg już nie wspomnę.... owszem są możliwości iść prywatnie ale jest to naprawdę bardzo kosztowne, zwłaszcza że z tego co piszecie betę się powtarza to już masz 100£ minimum.... taki trik powiedziały mi znajome oraz również położna plus dala mi namiary na aplikacje które mają pomóc w analizie testu.
Poza tym każdy robi sobie jak chce niczyja to broszka chyba ;)
U mnie w mieście beta kosztuję 49 zł więc taka sama cena jak u ciebie :)
 
Czesc dziewczyny 🙌🏼
wlasnie wrocilam do domu po inseminacji.
i jestem zalamana😩chce mi sie plakac😔 na usg przed zabiegiem Ginka wykryła mi jakis polip na endometrium😔 mowilam jej , ze w piatek na usg u mojego lekarza jeszcze go nie bylo. Na co ona do mnie, ze moj lekarz jest doświadczonym ginekologiem i na pewno wie co mowi i ze po miesiączce od razu prosze umowic sie na usg do lekarza prowadzącego . Wiec jej mowie ze ja jestem po miesiaczce, usg mialam w 5dc,7dc i 9dc i wszystko bylo dobrze a Jak spytałam czy spisuje na straty ta inseminacje to nic nie powiedziala 🙄🤦🏻‍♀️ Oczywiscie zabieg sie odbył, od razu kazala mi wstac i isc do domu.
nawet sie nie nastawiam na ta inseminacje i cos czuje ze czeka mnie przygoda z tym polipem. Juz mam dosc 😔
Czy ktoras z Wam byla w podobnej sytuacji?
Milego dnia 🌷❤️
 
Czesc dziewczyny 🙌🏼
wlasnie wrocilam do domu po inseminacji.
i jestem zalamana😩chce mi sie plakac😔 na usg przed zabiegiem Ginka wykryła mi jakis polip na endometrium😔 mowilam jej , ze w piatek na usg u mojego lekarza jeszcze go nie bylo. Na co ona do mnie, ze moj lekarz jest doświadczonym ginekologiem i na pewno wie co mowi i ze po miesiączce od razu prosze umowic sie na usg do lekarza prowadzącego . Wiec jej mowie ze ja jestem po miesiaczce, usg mialam w 5dc,7dc i 9dc i wszystko bylo dobrze a Jak spytałam czy spisuje na straty ta inseminacje to nic nie powiedziala 🙄🤦🏻‍♀️ Oczywiscie zabieg sie odbył, od razu kazala mi wstac i isc do domu.
nawet sie nie nastawiam na ta inseminacje i cos czuje ze czeka mnie przygoda z tym polipem. Juz mam dosc 😔
Czy ktoras z Wam byla w podobnej sytuacji?
Milego dnia 🌷❤️
Hej! Od rana o Tobie myślałam i trzymałam kciuki! Polipa też miałam wykrytego przez mojego ginka, ale w kolejnym cyklu udało się go zaraz usunąć
 
Czesc dziewczyny [emoji1373]
wlasnie wrocilam do domu po inseminacji.
i jestem zalamana[emoji30]chce mi sie plakac[emoji17] na usg przed zabiegiem Ginka wykryła mi jakis polip na endometrium[emoji17] mowilam jej , ze w piatek na usg u mojego lekarza jeszcze go nie bylo. Na co ona do mnie, ze moj lekarz jest doświadczonym ginekologiem i na pewno wie co mowi i ze po miesiączce od razu prosze umowic sie na usg do lekarza prowadzącego . Wiec jej mowie ze ja jestem po miesiaczce, usg mialam w 5dc,7dc i 9dc i wszystko bylo dobrze a Jak spytałam czy spisuje na straty ta inseminacje to nic nie powiedziala [emoji849][emoji2358] Oczywiscie zabieg sie odbył, od razu kazala mi wstac i isc do domu.
nawet sie nie nastawiam na ta inseminacje i cos czuje ze czeka mnie przygoda z tym polipem. Juz mam dosc [emoji17]
Czy ktoras z Wam byla w podobnej sytuacji?
Milego dnia [emoji255][emoji3590]

W podobnej z inseminacja? Nie byłam. Ale polipa miałam.
 
reklama
Do góry