reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej, opowiedz coś więcej o sobie: ile masz lat, jak twoje cykle i zdrowie. ;)

Swoje latka mam, bo 33 pykło w tym roku. Mam już dwójkę nastolatków (syn i córka) i teraz staramy się o kolejnego malego brzdąca 😁 Cykle w normie, wręcz książkowe. Tabletki odstawione już dawno i bałam się, że cykle mogły się trochę rozstroić, ale jak ma razie wszystko w porządku 😉
 
reklama
Dziewczyny cały czas śledzę wasze poczynania i mam nadzieję że niedługo znowu dołączę do grona staraczek❤️ na razie niestety doprowadzam swoją betę do 0 😔 potem badania, odbiór wyników na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy, kontrolna wizyta u ginekologa i może za pół roku tu wrócę 🙄
 
U mnie bo wirusie przyszedł normalnie chociaż @ trwala zbyt dlugo. Ale też nie przechodzilam go jakoś strasznie objawowo.
Dziękuję❤️ zatem muszę cierpliwie czekać… A obecnie na jakim etapie jesteś jak mogę spytać?:) Nie wiem czy odczekać cykl, czy od razu możemy się starać hmm
 
Bojciu dziewczyny stresuje się rano powtarzałam test wyszły dwie kreski ale ja się czuje tak jakby ten okres miał przyjść ból brzucha itp tak jak na @ [emoji3064][emoji3064] co mam robić ?
Jak co masz robić? Objawy wczesnej ciąży często są zbieżne do miesiączkowych. Zrób sobie betę z przyrostem jeśli ma Cię to uspokoić.

Hej! Czy są tu staraczki, ktore mialy owulacje 6 lub 8 lipca? Ostatni okres troche ktotszy więc nie wiem dokładnie kiedy, takie mam wyliczenia z aplikacji
Masz potwierdzona ta owulacje jakoś?
 
Dziękuję❤️ zatem muszę cierpliwie czekać… A obecnie na jakim etapie jesteś jak mogę spytać?:) Nie wiem czy odczekać cykl, czy od razu możemy się starać hmm
Ja nie przerywalam starań 😅 ale u mnie od razu stracone bo nie miałam owulacji. Teraz zaczęłam 3 cykl stymulowany menopurem i letrozolem.
 
Bojciu dziewczyny stresuje się rano powtarzałam test wyszły dwie kreski ale ja się czuje tak jakby ten okres miał przyjść ból brzucha itp tak jak na @ 🥺🥺 co mam robić ?

Ja miałam tak gdy zaszłam w drugą ciążę. Cały czas myślałam, że @ przyszła, a tu tylko mokro było i potem zobaczyłam 2 kreski na teście 😝 Taki objaw i tyle. Nie ma co się przejmować 😉
 
Kochane! Miesiąc w miesiąc jak tylko zaczynaja mnie przed miesiączka bolec piersi to jestem absolutnie zrezygnowana. Czy np w przypadku ciąży również mogą być takie objawy które zaczynaja się w okresie przedmiesiaczkowym?
 
Kochane! Miesiąc w miesiąc jak tylko zaczynaja mnie przed miesiączka bolec piersi to jestem absolutnie zrezygnowana. Czy np w przypadku ciąży również mogą być takie objawy które zaczynaja się w okresie przedmiesiaczkowym?
Objawy zbliżającej się miesiączki sa z reguły takie same jak wczesne objawy ciąży. Dlatego ciężko jest jednoznaczne bez testów i badań stwierdzić w która stronę cykl się rozwinie 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Hej :) stwierdziłam ze bardzo chciałabym dołączyć :) moze Wy mnie zrozumiecie 🤔. Mam nadzieję. Staramy sie o 2 dziecko, tj 5 cs. Bardzo boje sie, ze nigdy sie nie uda. Oczywiście 5 miesięcy to nie długo, wiem, ale ta mysl mnie nie odstępuje na krok :( sama jestem jedynaczką i nie chce twgo dla syna. Dziękuję ze moglam się wygadać i mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie :) a tym cyklu robie wyniki z krwii. Teraz w środę progesteron i czekac na miesiączkę, badz nie 🤔. Jak do twj pory wszystko w normie, estradiol w dolnej granicy, lecz 100% norma, owulacje mam, 2x potwierdzają u ginekolog, on takze twierdzi, ze w macicy warubki idealne. Jedynie to ok 15 kg mi zostało po 1 ciazy, ale walcze 💪 juz 5 mniej. Nie wiem czym moge sie wspomóż, moze jakieś pomysły :)? Zazywam inofer jak w 1 ciazy, magnez z potasem, próbowałam, juz acci no - spa. Dziękuję 🙂
 
Do góry