reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej! Od rana o Tobie myślałam i trzymałam kciuki! Polipa też miałam wykrytego przez mojego ginka, ale w kolejnym cyklu udało się go zaraz usunąć
Kochana❤️ Jak mialas go usuwanego? W znieczuleniu ogólnym ? Histeroskopia ?
W podobnej z inseminacja? Nie byłam. Ale polipa miałam.
Dziekuje za odpowiedz. Mialas usuwanego?

napisalam do mojego ginka, powiedzial zeby sie nie martwic i ze zadnych dodatkowych zaleceń nie ma.
Tak sie zastanawiam czy ten polip mogl sie rozwinąć w ciagu tych 2 dni, w 9dc jeszcze go nie bylo. I czy w ogole jest szansa ze jednak sie uda😏 Tak sie cieszylam na ta inseminacje i czuje ze juz dupa z tego wyszla. Do tego zaczelam plamić 🙄😩
 
reklama
Hej. Idę we wtorek do lekarza. Będę wtedy w 7 dniu cyklu. Czy w tym czasie lekarz będzie wstanie podać coś na stymulację owulacji których nie mam? Mam PCOS, brak owulacji i również brak swoich miesiączek…Nie było innego terminu na wizytę, a akurat w 7 dniu cyklu już będę jeden dzień po okresie-oczywiście wywołanym duphastonem..
 
Czesc dziewczyny 🙌🏼
wlasnie wrocilam do domu po inseminacji.
i jestem zalamana😩chce mi sie plakac😔 na usg przed zabiegiem Ginka wykryła mi jakis polip na endometrium😔 mowilam jej , ze w piatek na usg u mojego lekarza jeszcze go nie bylo. Na co ona do mnie, ze moj lekarz jest doświadczonym ginekologiem i na pewno wie co mowi i ze po miesiączce od razu prosze umowic sie na usg do lekarza prowadzącego . Wiec jej mowie ze ja jestem po miesiaczce, usg mialam w 5dc,7dc i 9dc i wszystko bylo dobrze a Jak spytałam czy spisuje na straty ta inseminacje to nic nie powiedziala 🙄🤦🏻‍♀️ Oczywiscie zabieg sie odbył, od razu kazala mi wstac i isc do domu.
nawet sie nie nastawiam na ta inseminacje i cos czuje ze czeka mnie przygoda z tym polipem. Juz mam dosc 😔
Czy ktoras z Wam byla w podobnej sytuacji?
Milego dnia 🌷❤️
Polipy najlepiej widać na początku cyklu. Mi lekarz kazał przyjść na USG pod koniec @ ,przed skierowaniem do szpitala.
Widział 1, podczas histeroskopii usunięto mi 3.
Przy rozrośniętym Endometrium łatwo o pomyłkę.
Polip, który jest obecny przed ciążą niestety może jej zagrażać, bo utrudnia zagnieżdżenie i powoduje skurcze - macica chce go wydalić.
Ale nie zawsze.
Czytałam o szczęśliwych ciążach z polipem, nie ma reguły.
Trzymam kciuki.🤞
 
Kochana[emoji3590] Jak mialas go usuwanego? W znieczuleniu ogólnym ? Histeroskopia ?

Dziekuje za odpowiedz. Mialas usuwanego?

napisalam do mojego ginka, powiedzial zeby sie nie martwic i ze zadnych dodatkowych zaleceń nie ma.
Tak sie zastanawiam czy ten polip mogl sie rozwinąć w ciagu tych 2 dni, w 9dc jeszcze go nie bylo. I czy w ogole jest szansa ze jednak sie uda[emoji57] Tak sie cieszylam na ta inseminacje i czuje ze juz dupa z tego wyszla. Do tego zaczelam plamić [emoji849][emoji30]

Nie wiem jak z rozwojem polipa. Moich nie było widać na usg, ale miałam histeroskopie i wyszło, ze są przy jajowodach i je usunęli. Często wystarczy monitorowanie, polipy często same się wchłaniają. A plamienia mogłaś mieć właśnie od polipa, ja chyba przez nie plamilam.
 
Kochana❤️ Jak mialas go usuwanego? W znieczuleniu ogólnym ? Histeroskopia ?

Dziekuje za odpowiedz. Mialas usuwanego?

napisalam do mojego ginka, powiedzial zeby sie nie martwic i ze zadnych dodatkowych zaleceń nie ma.
Tak sie zastanawiam czy ten polip mogl sie rozwinąć w ciagu tych 2 dni, w 9dc jeszcze go nie bylo. I czy w ogole jest szansa ze jednak sie uda😏 Tak sie cieszylam na ta inseminacje i czuje ze juz dupa z tego wyszla. Do tego zaczelam plamić 🙄😩
Tak, miałam zabieg Histeroskopii w znieczuleniu ogólnym, zabieg trwał nie dłużej niż 20 minut, poszlam o 6 do szpitala a o 14 juz wychodziłam do domu 😊

Tak wyglądało to na USG
received_772117900354985.jpeg
 
Hej dziewczyny 🙂 czy któraś z was ma może udarzenia gorąca przed miesiączką? Bo ja nigdy nie miała a od wczoraj jakoś mnie to odpadło. Mam taką cichą nadzieję że może to objaw ciąży ☺️
 
reklama
Hej. Idę we wtorek do lekarza. Będę wtedy w 7 dniu cyklu. Czy w tym czasie lekarz będzie wstanie podać coś na stymulację owulacji których nie mam? Mam PCOS, brak owulacji i również brak swoich miesiączek…Nie było innego terminu na wizytę, a akurat w 7 dniu cyklu już będę jeden dzień po okresie-oczywiście wywołanym duphastonem..
Z reguły chyba stymulacja odbywa się 3-7dc, ale może są inne, nieznane mi metody. Wydaje mi się jednak, ze będziesz musiała poczekać do kolejnego cyklu, bo 7dc to dość późno.
 
Do góry