reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej! Czy są tu staraczki, ktore mialy owulacje 6 lub 8 lipca? Ostatni okres troche ktotszy więc nie wiem dokładnie kiedy, takie mam wyliczenia z aplikacji
 
reklama
Powiem wam, że to jak mnie wkurza mój organizm to mało. Jestem 9 DC, wczoraj po stosunku zabarwiony krwią śluz, dzisiaj rano po kolejnym było czysto, ale wróciłam z roweru i znowu... Mój ginekolog mówi, że taka uroda, inny też to bagatelizuje, a to przecież nie może być normalne.
 
Ja również witam się z Wami jako nowa😊
Dopiero czekam na początek cyklu, ale myślę że może się trochę opóźnić- wychodzę obecnie z Covid:( Czy któraś z Was tez dłużej czekała na miesiączkę po infekcji?
 
Bojciu dziewczyny stresuje się rano powtarzałam test wyszły dwie kreski ale ja się czuje tak jakby ten okres miał przyjść ból brzucha itp tak jak na @ 🥺🥺 co mam robić ?
Nie stresuj się 🙂 ja też tak miałam w 1 ciąży. A jak poczułam że mam mokro to latałam do łazienki sprawdzić czy @ przyszła. Jednak nie nadeszła😉 nie pamiętam ile to dokładnie trwało ale kilka dni, z tydzień może 2 i przeszło.
 
Ja również witam się z Wami jako nowa😊
Dopiero czekam na początek cyklu, ale myślę że może się trochę opóźnić- wychodzę obecnie z Covid:( Czy któraś z Was tez dłużej czekała na miesiączkę po infekcji?
U mnie bo wirusie przyszedł normalnie chociaż @ trwala zbyt dlugo. Ale też nie przechodzilam go jakoś strasznie objawowo.
 
reklama
Do góry