reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Chyba się udało,oby tym razem na dłużej niz kilka dni-trzymajcie kciuki .Testy robione dziś w 22 d.c ,wczoraj rano mialam plamienie ,najprawdopodobniej implantacyjne. Owulacja byla w 12 d.c
20210707_222629.jpg
 
Hej 🙂 dziewczyny mam pytanko, ponieważ pierwszy raz w życiu robię testy owu dlatego nie wiem czy dobrze rozumuje, czy test z wczoraj mogę uznać za pozytyw? I przez ile dni zazwyczaj robicie testy owu, czy te 5dni wystarczy czy jeszcze kontynuować? 🙂
Tak, zdecydowanie wczorajszy test był pozytywny.
 
Hej [emoji846] dziewczyny mam pytanko, ponieważ pierwszy raz w życiu robię testy owu dlatego nie wiem czy dobrze rozumuje, czy test z wczoraj mogę uznać za pozytyw? I przez ile dni zazwyczaj robicie testy owu, czy te 5dni wystarczy czy jeszcze kontynuować? [emoji846]

Ten z 6.07 jest pozytywny. Robimy do pierwszego pozytywnego, tak jak jest napisane na instrukcji.
 
reklama
Hej dziewczyny, zrobiłam dziś dwa testy ciążowe bo wczorajsza kreska nie dawała mi spokoju. Dziś 11 dpo. Na pinku pinku prawie nic nie widać co mnie bardzo denerwuje bo wczoraj była taka sama kreska 🤔😣 natomiast na clearblue chyba co jest 🙈 ale nie nastawia się ze to ciąża, ciągle z tyłu głowy mam że to może być jeszcze ovitrelle.
 

Załączniki

  • IMG_20210708_072753.jpg
    IMG_20210708_072753.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 128
  • IMG_20210708_053330.jpg
    IMG_20210708_053330.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 131
Do góry