reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny dzis na wizycie ginek mowi ze probujemy inseminacje 😳😳 w szoku bylam bo mowil Ze nie ma co sobie nia glowy zawracac jak nasienie meza dobre. Ale powiedzialam mu ze in vitro raczej nie chcemy , wiec moze dlatego. Endometrium na szczescie mi sie oczyściło, ma 9mm, pęcherzyk 16mm, dzis mam 7dc. W piatek mam kolejna wizyte i wtedy powie mi wiecej o tej inseminacji ktora bedzie najprawdopodobniej w niedziele.
czy ktoras z Was miala inseminacje i moze mi napisac jak to wyglada? Wiem na czym poleca sam zabieg ale czy to odbywa sie w gabinecie? Czy lekarz kładzie do szpitala? 😏
 
Cześc dziewczyny jestem w lekkim szoku i nie wiem co myślec wlasnie zrobilam test , okres mi sie spoznil 3 dni , ale mialam opozniona owulacje bo robilam test w piatek i wyszedl negatywny a dzisiaj taki ! Czy to moze byc ciaza ? Staramy sie 7 miesiecy mam multum starych testow i zaden tak nie wygladal Zobacz załącznik 1291742
Robiłaś pierwszy test ile dni przed @? A ten pozytywny to 3 dni po spodziewanej @? Gratuluje i trzymaj kciuki 😊 mam nadzieje ze w końcu i mnie się uda zobaczyć dwie kreski 😁
 
Wszystkie mutacje w homozygocie są "gorsze" bo odziedziczone od obojga rodziców i świadczą o większej dysfunkcji danego genu. Szacuje się, że mutacja pai-1 4g w heterozygocie dotyczy nawet 50% populacji natomiast metoda leczenia jest jednakowa. Acard na noc plus heparyna drobnocząsteczkowe i tutaj szkoły są dwie, albo od owu albo od pozytywnego testu
Ja się nie znam, ale wywołam guru [mention]Zazuu [/mention] [emoji849][emoji41]
 
Robiłaś pierwszy test ile dni przed @? A ten pozytywny to 3 dni po spodziewanej @? Gratuluje i trzymaj kciuki 😊 mam nadzieje ze w końcu i mnie się uda zobaczyć dwie kreski 😁
Pierwszy (2-3) dni przed planowanym (okresem) Ps. Moje okresy czesto dostawalam w nocy lub nad ranem , okres powinam miec jakos albo w nocy z niedzili na pon, lub w pon . A drugi dzisiaj 07.07
Trzymaj kciuki to urodziny moje STAREGO , JAK TO PRAWDA , TO PIEKNY PREZENT 😉
 
Robiłaś pierwszy test ile dni przed @? A ten pozytywny to 3 dni po spodziewanej @? Gratuluje i trzymaj kciuki 😊 mam nadzieje ze w końcu i mnie się uda zobaczyć dwie kreski 😁
Uda sie uda !!! Nie trac wiary , jezeli u mnie wszystko bedzie w porzadku , to uwiez mi totalnie odpuscilam , mialam dwie imprezy, teraz jade nad morze i tez mialy byc %%.
 
reklama
Hej 🙂 dziewczyny mam pytanko, ponieważ pierwszy raz w życiu robię testy owu dlatego nie wiem czy dobrze rozumuje, czy test z wczoraj mogę uznać za pozytyw? I przez ile dni zazwyczaj robicie testy owu, czy te 5dni wystarczy czy jeszcze kontynuować? 🙂
 

Załączniki

  • E7E218FF-1084-4033-B546-ADEC579703BB.jpeg
    E7E218FF-1084-4033-B546-ADEC579703BB.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 85
Do góry