reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ojej! Cuuudownie 🥰 Kochana- przyrost jest najważniejszy! MEEEGA GRATULUJE! No i oby wszystko pięknie się rozwijało ❤ ależ cudne wieści na dzień taty! 😍

Bosz jak to się człowiek czyimś szczęściem cieszy 🙉😊 super bo to daje mega nadzieje ze I nam wszystkim się kiedyś uda 🤞🏻🍀
Dziękuję, Kochana! Tak, najważniejsze to mieć wiarę i nadzieję. Mi się już kończyła powoli 🙈🙈
Chętnie też poznam odpowiedź na to pytanie :) planowałam z femibionu 0 przejść na infolic, jednak w tym drugim nie mam jodu ani żadnych innych witamin..
Ja z takich stałych na cały cykl brałam Wit c, mama DHA premium lub fertilwoman zamiennie, ovulomed max, magnez B6 forte max :)
 
Dziewczyny polecacie jakieś konkretne organizery na leki/tabletki? Coś co nie śmierdzi tanim plastikiem z Chin [emoji1785]

Ja ich nie wącham, ale najbardziej mi pasują takie, które kiedyś znalazłam w rossmanie. Bardzo podobne do tych. Odpowiada mi otwieranie przede wszystkim [emoji23] i pojemność [emoji16]
IMG_9404.jpg
 
Hej dziewczyny! :) W końcu przespana nocka, bo było o wiele przyjemniej niż dwa dni wstecz 😌Dziś 13 dni od owulacji potwierdzonej na monitoringu, co mnie zdziwiło to brak apetytu i wstręt do potraw które mi zawsze smakują, zaczęły mnie swędzieć piesi :oops:😁, siedzę w pracy i nie mogę wytrzymać, ciągle się tam szudram 🤣🤣, brzuch czuję delikatnie na dole ale taki oberwany jakby, pewnie to wszystko i tak zwiastuje miesiączkę, niemniej jednak jeśli nie przyjdzie jutro to w piątek rano za testuje ;)
Jak u Was? Które dni cyklu?
Jak sytuacja po wczorajszym armagedonie pogodowym? U mnie rano jechałam do pracy to gałęzie na drogach.

Miłej środy dla Was!!! 🥰
u mnie 30 dc .. w pracy dzis nadzwigalam się skrzynek z piwami.. przyszlam do domu jasnoróżowe jednorazowe plamienie. A teraz cisza brzuch na @ nie boli .. wiec czekam co się rozwinie . Zawsze w pracy jadlam sałatkę kebab .. a dzis cala wyrzuciłam... jakoś mi nie podeszla
 
Kurcze dziewczyny. Jestem 6 dni po zastrzyku Ovitrelle i dziś czuje jakby jajniki (?) taki dyskomfort w dole brzucha. Zastrzyk jeszcze się utrzymuje bo sprawdziłam testem i pozytywny. Oby te dolegliwości nie zwiastowały @.
 
Tak, wiem o czym mówisz. Ja ogólnie podchodzę dość lekko do tego tematu, ale nawet jak sie nie chce myśleć to się pojawia gdzieś z tyłu głowy "a moze"... i tak w tym miesiącu plamienie 4 dni przed okresem (jak zawsze!) ale gdzieś z tyłu gowy głupi głos "IMPLANTACJA" i co? i nic, okres właśnie przyszedł jak zawsze.
Staram się sama siebie ochładzać w tym temacie.
No właśnie mi też przytrafiło mi się teraz takie, wybaczcie, brązowe plamienie. Dzień przed @ (wg kalendarzyka).
Robiłaś badania w kierunku niedomogi lutealnej?
 
A drugie pytanie ile z Was jeśli nie będzie innej opcji nie podejdzie do in vitro ze względów światopoglądowych?
Ja o staraniach mówię otwarcie, również w pracy.
Mam 36 lat, więc wszyscy się tego spodziewają.
A jeśli chodzi o in vitro to zrobię, jeśli innej opcji nie będzie. Mimo, że jestem osobą wierzącą.
 
reklama
To przykro, że nie macie się komu wygadać a przyjaciółka albo przyjaciel?
niestety życie zweryfikowało przyjaciół i od momentu jak zaczęliśmy ludziom odmawiać i nie trzymać palca prosto w D.... to okazało się, że „przyjaciele” byli z nami dla korzyści ;) wiec jak na razie nie spotkaliśmy takiej osoby której moglibyśmy się wygadać z takich intymnych spraw ;)
 
Do góry