reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja dzisiaj rano robiłam test, oczywiście był tak negatywny, ze aż boli 😂 jestem ok 9dpo ale uznałam, ze zrobię, co mi tam, może zrobię staremu niespodziankę na dzień ojca 🙈🙈🙈 sama się z siebie śmieje 😆
Jeny, ja dzisiaj to samo 🙈 z moich wyliczeń też 9dpo. Testujesz jeszcze, czy czekasz na @? Trzymam mocno kciuki 💚
 
reklama
@coca Przepraszam, że tak Cię wywołuje, ale wiem, że też badałaś proga. Czy wynik 4,96 jest bardzo kiepski? To będzie jakieś 5-6dpo, max 7dpo.
Wiesz co, wydaje mi się, że z takim progiem będzie ciężko jajeczku się zagnieździć i utrzymać. Ja miałam podobnie. Prog zawsze 0.2 albo coś takiego :/ W zeszłym cyklu 2.57. :( Więc chyba raczej problemy z progiem mam... A w tym cyklu 8 dpo prog 18.2 nagle i niespodzianka, doszło do zagnieżdżenia, dziś beta pozytywna i prog 30. Także nie wiem do końca jak to działa. Generalnie niski masz prog. A jest szansa, że owu Ci się sporo przesunęła? W przód lub w tył i w zły czas zrobiłaś badanie? Bo ja teraz miałam monitoring i wiem, prawie kiedy dokładnie miałam.
 
Tyle co 2 razy robiłam progesteron około 7 dpo (nie mam monitoringu więc nie wiem dokładnie kiedy jest) i zawsze był w normie i to nawet takiej ładnej bo 14 i 18. Ja takie plamienia 3-4 dni przed okresem mam od zawsze. Myślę, że może tak po prostu mam.
Chyba czas na mnie aby zapisać się do endokrynologa i zbadać progesteron i prolaktyne w szczególności. Bo ta samodiagnoza mnie wykończy.. dzięki za odp.
 
Hej, jestem tutaj nowa. Od jakiegoś czasu bezskuteczne starania. Niska rezerwa jajnikowa i wysoka prolaktyny mogą się do tego przyczyniać. Na wysoką prolaktune dostałam tabletki. A pytanko mam do was o polecenie lekarza,poradni, kliniki który pokieruje dalej. Nie mogę znaleźć wątku z takim tematem, chyba że coś przegapiłam. Mieszkam w okolicy Warszawy, poradni i klinik jest trochę, ciężko coś wybrać.
 
Wiesz co, wydaje mi się, że z takim progiem będzie ciężko jajeczku się zagnieździć i utrzymać. Ja miałam podobnie. Prog zawsze 0.2 albo coś takiego :/ W zeszłym cyklu 2.57. :( Więc chyba raczej problemy z progiem mam... A w tym cyklu 8 dpo prog 18.2 nagle i niespodzianka, doszło do zagnieżdżenia, dziś beta pozytywna i prog 30. Także nie wiem do końca jak to działa. Generalnie niski masz prog. A jest szansa, że owu Ci się sporo przesunęła? W przód lub w tył i w zły czas zrobiłaś badanie? Bo ja teraz miałam monitoring i wiem, prawie kiedy dokładnie miałam.
Owu na pewno mi się przesunęła sporo, bo dziś mam już 29dc. Robiłam proga 6 dni temu i było 1,59. Test owu wyszedł pozytywny, więc stwierdziłam, że zrobię jeszcze teraz proga i jest wyższy, no ale dalej lipa. Chyba zrobię jeszcze w piątek albo sobotę... Obawiam się, że trzeba będzie się wybrać na monitoring.
 
Jeny, ja dzisiaj to samo 🙈 z moich wyliczeń też 9dpo. Testujesz jeszcze, czy czekasz na @? Trzymam mocno kciuki 💚
Czekam na @, potencjalnie powinna być 29.06. Bardzo bym chciała narzeczonemu zrobić prezent, jak nie na dzień ojca to chociaż na urodziny, jest z początku lipca ;) dzisiaj to wiem, ze zrobiłam kompletną głupotę, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać 🤣
A Ty na kiedy masz termin @?
 
reklama
Czekam na @, potencjalnie powinna być 29.06. Bardzo bym chciała narzeczonemu zrobić prezent, jak nie na dzień ojca to chociaż na urodziny, jest z początku lipca ;) dzisiaj to wiem, ze zrobiłam kompletną głupotę, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać 🤣
A Ty na kiedy masz termin @?
Ja planowo @ 27.06
Mam to samo, jestem mega zła na siebie. zawsze starałam się robić test w dniu @ albo w ogóle czekałam. Tylko sobie humor popsułam od rana 😕 ale już lepiej, mam jakiś tyci maleńki cień nadziei, ze się w końcu uda 🙂
 
Do góry