reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, potrzebuje waszego trzeźwego spojrzenia 🙈 Dziś mam 29dc. Zasugerowałam się aplikacją i byłam przekonana, że owu już była, więc w 23dc zrobiłam proga - wynik 1,59. Test owu tego dnia wyszedł pozytywny, kreska testowa nie jakaś super ciemna, ale tej samej barwy. Szyjka była miękka i wysoko. W kolejnych dniach testy owu były już dużo jaśniejsze, bardzo blade kreski, a szyjka już się zamykała i ogólnie zmieniała. Obstawiałam więc, że owu była 22-23dc. Dzisiaj wynik proga 4,96, norma dla środkowej fazy lutealnej jest od 5,16. Nie do końca potrafię określić kiedy była owu, to może lepiej powtórzyć proga w piątek? Początkowo miałam iść jutro, ale niestety nie mam takiej opcji.
 
Dziewczyny czy jak biorę już od dłuższego czasu Pregna Start to mogę teraz dodatkowo brać Ovarin bez odstawiania tego drugiego, bo wiele witamin się tam powtarza w tym kwas foliowy, ale w Pregna Start nie ma inozytolu, na którym mi zależy bardzo, a w Ovarin nie ma chociażby jodu czy choliny, ale boje się, że przesadzę [emoji31]
 
Ja mam lekka arytmię, tętno akurat wyższe (ciśnienie niższe) ale ustabilizowana i jestem już bez leków za zgoda kardiologa. Niemniej tętno 40 jeśli nie jesteś sportowcem to jest bardzo niskie i należy je leczyć. Nie masz przypadkiem nadciśnienia?
Ciśnienie mam z reguły niskie. Tętno mi spada, ale chwilami... Jutro mam wizytę i ekg. Zobaczymy..
 
Cześć Dziewczyny. Niedawno tu się odzywałam i dawałam Wam znać, że jest taki program na NFZ odnośnie zdrowia prokreacyjnego i że można skorzystać i że w Szczecinie dostałam bardzo krótki termin - na 5.07. Można tam porobić różne badania zarówno z krwi jak amh czy takie jak drożność itd., a nawet inseminację. :) jest to program dla par, które minimum przez rok starają się o dziecko nieskutecznie i nie mają stwierdzonej przyczyny niepłodności.
Bardzo się nakręciłam na tą wizytę i w ogóle. Dziś powinnam odstawić duphaston... Więc zrobiłam dwa testy. Właśnie czekam na wynik bety 🤯 Boję się, że to mogą być fabryczne... Ale mam nadzieję, że nie!
Zobacz załącznik 1286565
Chciałam Wam napisać, żebyście się nie poddawały. U mnie był zarówno czynnik męski jak i damski. ;) Mam nadzieję, że to nie fabryczne i że beta to potwierdzi i że zamierza rosnąć zamiast robić jakieś głupie niespodzianki...
po cichutku mocno gratuluję!!!!!! dajesz nadzieję. :)
 
Cześć Dziewczyny. Niedawno tu się odzywałam i dawałam Wam znać, że jest taki program na NFZ odnośnie zdrowia prokreacyjnego i że można skorzystać i że w Szczecinie dostałam bardzo krótki termin - na 5.07. Można tam porobić różne badania zarówno z krwi jak amh czy takie jak drożność itd., a nawet inseminację. :) jest to program dla par, które minimum przez rok starają się o dziecko nieskutecznie i nie mają stwierdzonej przyczyny niepłodności.
Bardzo się nakręciłam na tą wizytę i w ogóle. Dziś powinnam odstawić duphaston... Więc zrobiłam dwa testy. Właśnie czekam na wynik bety 🤯 Boję się, że to mogą być fabryczne... Ale mam nadzieję, że nie!
Zobacz załącznik 1286565
Chciałam Wam napisać, żebyście się nie poddawały. U mnie był zarówno czynnik męski jak i damski. ;) Mam nadzieję, że to nie fabryczne i że beta to potwierdzi i że zamierza rosnąć zamiast robić jakieś głupie niespodzianki...
O kurcze! Trzymam kciuki! 🥰 mam cichą nadzieje, że w przyszłym tygodniu też wrzucę takie zdjęcia 🤭
 
O kurcze! Trzymam kciuki! 🥰 mam cichą nadzieje, że w przyszłym tygodniu też wrzucę takie zdjęcia 🤭
Trzymam kciuki za przyszły tydzień w takim razie! 🤞🤞

Screenshot_2021-06-23-15-35-50-035_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-06-23-15-36-01-410_com.android.chrome.jpg


Mam wyniki! Martwię się, że beta mała, byłabym spokojniejsza, jakby była 170 😁 ale to 12-13 dpo, więc może była późno implantacja?
 
Dziewczyny czy jak biorę już od dłuższego czasu Pregna Start to mogę teraz dodatkowo brać Ovarin bez odstawiania tego drugiego, bo wiele witamin się tam powtarza w tym kwas foliowy, ale w Pregna Start nie ma inozytolu, na którym mi zależy bardzo, a w Ovarin nie ma chociażby jodu czy choliny, ale boje się, że przesadzę [emoji31]
Chętnie też poznam odpowiedź na to pytanie :) planowałam z femibionu 0 przejść na infolic, jednak w tym drugim nie mam jodu ani żadnych innych witamin..
 
reklama
Próbowałam zrobić tak jak radziłyście i raz zapisać się i pójść do innego lekarza, zadzwoniłam termin dla nowej pacjentki na listopad, więc chyba trzeba czekać po prostu, aż mój z tego urlopu wróci [emoji23]
 
Do góry