reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Generalnie lepsza zasada to testować 14 dpo bo wiemy, że ta może się przesunąć i np. Ja miałam jeden cykl 45 dni a 2 kolejnym pozytywny test wyszedł mi w 29 dc, ale to nie znaczy, że było to 16 dni przed @ [emoji23][emoji28][emoji41]
czyli wniosek jest jeden! :-D Dziewczyny, nie testujmy przed terminem miesiączki. Bądźmy cierpliwe- co ma być to w końcu będzie!
 
Od natury [emoji28]
Czasem dzieje się to szybciej czasem później, samo zagnieżdżanie może trochę potrwać, a do tego dochodzi jeszcze wędrówka zapłodnionej komórki przez jajowód, samo zapłodnienie, czas jaki komórka czeka na plemnik i wiele innych czynników. To bardzo skomplikowany proces i czasem uda się wszystko w 6 dni, a czasem trzeba czekać az 12
A tak właściwie to od czego to zależy, że zagnieżdżenie raz jest 6, raz 8, a raz 12 dnia?[emoji848]
 
Od natury [emoji28]
Czasem dzieje się to szybciej czasem później, samo zagnieżdżanie może trochę potrwać, a do tego dochodzi jeszcze wędrówka zapłodnionej komórki przez jajowód, samo zapłodnienie, czas jaki komórka czeka na plemnik i wiele innych czynników. To bardzo skomplikowany proces i czasem uda się wszystko w 6 dni, a czasem trzeba czekać az 12
Zazuu co ja bym bez Ciebie zrobiła 😁
Tyś moja skarbnico wiedzy 😊😍
 
Fakt, nie mniej jednak dalej po 4 dniach od owulacji nie ma się objawów ciąży [emoji28]
Ale @podroz.w.nieznane edytuj post bo będzie wprowadzał dziewczyny w błąd mimo, że ogólny sens jest słuszny
Zgodze się objawów ciąży nie. Do objawów ciąży potrzebna jest beta bo to główny sprawca objawów typu mdłości.

I tak jak wy nie popieram robienia testów wcześniej niż dzień miesiączki, rozbierania ich i cholera wie co jeszcze. Jak ta kreska ma być to będzie. U mnie w 12dpo była, moze nie gruba ale widoczna bez doszukiwania się. No i dzień przed zrobieniem testu zasnęłam na siedząco gdzie ja nigdy nie miałam w zwyczaju spać za dnia, ale to objaw gdzie w mojej krwi beta już była.
Za 4 tygodnie rodzę.
Swoją drogą jak dziewczyny nie potrafią wytrzymać do dnia miesiączki to jak wytrzymają te 9 miesięcy? A w ciazy sikanie do pojemnika jest co 3 tygodnie wiec ja bym ten mocz jednak oszczędzala. Tym bardziej nie rozumiem jak na zdjęciu test biały, że bielszy nie będzie i posty "ja widzę, krecha jest jak nic " 🤷‍♀️ 🤦‍♀️

I nie gniewajcie się, że do was zaglądam ale gdzieś z niektórymi minęłyśmy się w zeszłym roku na grupach starczkowo kreskowych i zwyczajnie wam kibicuje ❤
 
Zgodze się objawów ciąży nie. Do objawów ciąży potrzebna jest beta bo to główny sprawca objawów typu mdłości.

I tak jak wy nie popieram robienia testów wcześniej niż dzień miesiączki, rozbierania ich i cholera wie co jeszcze. Jak ta kreska ma być to będzie. U mnie w 12dpo była, moze nie gruba ale widoczna bez doszukiwania się. No i dzień przed zrobieniem testu zasnęłam na siedząco gdzie ja nigdy nie miałam w zwyczaju spać za dnia, ale to objaw gdzie w mojej krwi beta już była.
Za 4 tygodnie rodzę.
Swoją drogą jak dziewczyny nie potrafią wytrzymać do dnia miesiączki to jak wytrzymają te 9 miesięcy? A w ciazy sikanie do pojemnika jest co 3 tygodnie wiec ja bym ten mocz jednak oszczędzala. Tym bardziej nie rozumiem jak na zdjęciu test biały, że bielszy nie będzie i posty "ja widzę, krecha jest jak nic " 🤷‍♀️ 🤦‍♀️

I nie gniewajcie się, że do was zaglądam ale gdzieś z niektórymi minęłyśmy się w zeszłym roku na grupach starczkowo kreskowych i zwyczajnie wam kibicuje ❤
No właśnie o to dokładnie chodzi ❤️ dzięki za kolejny głos rozsądku!
Widzą krechy, których nie ma albo szare fabryczne kreski uznają za pozytyw 🤯
Szczęśliwego rozwiązania ❤️❤️❤️
 
No właśnie o to dokładnie chodzi ❤️ dzięki za kolejny głos rozsądku!
Widzą krechy, których nie ma albo szare fabryczne kreski uznają za pozytyw 🤯
Szczęśliwego rozwiązania ❤️❤️❤️

Raz się dałam nakręcić bo między innymi dziewczyny pisały, że ból piersi to jeden z objawów. To był cykl poprzedzający cykl udany. Gdzie wiedziałam, że to cykl stracony bo owulacje miałam gdy pojechałam z siostra do spa ale uwierzyłam, że magicznie się udało bo przecież tydzień czasu cycki mnie bolały a nigdy przed okresem to się nie zdarzało. Oczywiście okres przyszedł nawet wcześniej niż zwykle i byl płacz.
Faktyczne objawy ciąży przyszly po tych dwóch kreskach a nawet nie wiem czy nie po wizycie u lekarza. Cycki bolały i rosły, rzygałam przez prawie 3 miesiące, do tego wieczorne mdłości. Dwa miesiące na chlebie bo od wszystkiego odrzuciło. Na prawdę nie doszukujcie się objawów ciąży przed ciążą bo tych objawów i tak będziecie mieć serdecznie dość.

Nie dziękuję żeby poszło gładko 😉
 
reklama
Zgodze się objawów ciąży nie. Do objawów ciąży potrzebna jest beta bo to główny sprawca objawów typu mdłości.

I tak jak wy nie popieram robienia testów wcześniej niż dzień miesiączki, rozbierania ich i cholera wie co jeszcze. Jak ta kreska ma być to będzie. U mnie w 12dpo była, moze nie gruba ale widoczna bez doszukiwania się. No i dzień przed zrobieniem testu zasnęłam na siedząco gdzie ja nigdy nie miałam w zwyczaju spać za dnia, ale to objaw gdzie w mojej krwi beta już była.
Za 4 tygodnie rodzę.
Swoją drogą jak dziewczyny nie potrafią wytrzymać do dnia miesiączki to jak wytrzymają te 9 miesięcy? A w ciazy sikanie do pojemnika jest co 3 tygodnie wiec ja bym ten mocz jednak oszczędzala. Tym bardziej nie rozumiem jak na zdjęciu test biały, że bielszy nie będzie i posty "ja widzę, krecha jest jak nic " 🤷‍♀️ 🤦‍♀️

I nie gniewajcie się, że do was zaglądam ale gdzieś z niektórymi minęłyśmy się w zeszłym roku na grupach starczkowo kreskowych i zwyczajnie wam kibicuje ❤
Sama chyba też nie jesteś szczególnie cierpliwa, skoro robiłaś test w 12dpo 😅
 
Do góry