reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jestem co raz bardziej zestresowana ze się zawiodę.. w dniu spodziewanej miesiączki test wyszedł negatywny( widziałam jakiś cień cienia ale wywaliłam ten test) po dwóch dniach zrobiłam właśnie ten gratisowy, ale bialutki... Teraz jestem mniej więcej 3 dni po terminie miesiączki I dalej nic się nie dzieje, piersi powiększone jedynie, biegunka i temperatura 37,3..
Gdybym wyłapała owulacje to może bym leciała po test ciążowy kolejny jak najprędzej, ale tak to sie boje ze się zawiodę i moje nadzieje znikną...
W pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł mi dopiero po tygodniu ...
A tak wyglądały moje testu owu. Może gdzieś sie wbilismy w czasie bo wspolzylismy dość regularnie.
To skoro wtedy wyszło tydzień po terminie to teraz może będzie podobnie. Trzymam kciuki za to, by było po Twojej myśli :)
 
reklama
Hej dziewczyny jestem obecnie 10dpo i oczywiście nie umiem się doczekać @.... a wiec dzis zrobilam test... jeszcze się nie ekscytuje bo wiele testów dało dało fałszywy pozytywny. Nie wiem czy coś zobaczycie ale kreska pojawiła się jeszcze przed upływem 5 minut (gdzie na ulotce było napisane dczytac po 5 minutach)
Nie wiem kurcze co myśleć, chyba dopóki nie zobaczę grubej tłustej kreski to nie uwierzę.
Załączam zdjęcie ale nie wiem czy coś zobaczycie
Zobacz załącznik 1282241Zobacz załącznik 1282242

Coś przebija! Nie używałam tych testów, więc nie wiem, czy to nie kreska fabryczna (bo ma podejrzany kolor, no ale jednak ją widać wcale nie tak słabo).
Trzymam kciuki :)
 
Admini powinni przypiąć informacje u góry i każdy kto dołącza do tego forum powinien się zapoznać z najważniejszą informacją:

DO ZAGNIEŻDŻENIA DOCHODZI MIEDZY 6 A 12 DNIEM PO OWULACJI I MOŻE TO TRWAĆ OK DWA DNI I DOPIERO WTEDY MOZE BYĆ COŚ WIDAĆ NA TEŚCIE I BETA WYCHODZI POZYTYWNA. NIE MA ŻADNYCH SZANS NA POZYTYWNY TEST 5-7 DNIA PO OWULACJI ORAZ ŻADNYCH OBJAWÓW CIĄŻOWYCH WSKAZUJĄCYCH, ŻE TO NA BANK CIĄŻA.
Edit: nie wspomnę również o przypadkach kiedy 10 dni po owulacji wyjdzie pozytywny test a okres i tak się pojawi, wtedy to oznacza biochem 🤷‍♀️ więc dla świętego spokoju lepiej wstrzymać się do okresu a najlepiej dzień po 😉 i uwierzcie też byłam tą wariatką co od razu chciała zobaczyć dwie kreski bo przecież tak łatwo się zachodzi w ciążę - no nie 🤷‍♀️

Dziękuję za uwagę, miłego dnia i smacznej kawusi ❤️
 
Ostatnia edycja:
Admini powinni przypiąć informacje u góry i każdy kto dołącza do tego forum powinien się zapoznać z najważniejszą informacją:

DO ZAPŁODNIENIA DOCHODZI MIEDZY 6 A 12 DNIEM PO OWULACJI DO TEGO OK. DWA DNI TRWA ZAGNIEŻDŻENIE I DOPIERO WTEDY MOZE BYĆ COŚ WIDAĆ NA TEŚCIE I BETA WYCHODZI POZYTYWNA. NIE MA ŻADNYCH SZANS NA POZYTYWNY TEST 5-7 DNIA PO OWULACJI ORAZ ŻADNYCH OBJAWÓW CIĄŻOWYCH WSKAZUJĄCYCH, ŻE TO NA BANK CIĄŻA.

Dziękuję za uwagę, miłego dnia i smacznej kawusi ❤️
Miłego dnia kochana ❤
Kawa wypita czas na śniadanko :)
 
Kochom [emoji3590]
Admini powinni przypiąć informacje u góry i każdy kto dołącza do tego forum powinien się zapoznać z najważniejszą informacją:

DO ZAPŁODNIENIA DOCHODZI MIEDZY 6 A 12 DNIEM PO OWULACJI DO TEGO OK. DWA DNI TRWA ZAGNIEŻDŻENIE I DOPIERO WTEDY MOZE BYĆ COŚ WIDAĆ NA TEŚCIE I BETA WYCHODZI POZYTYWNA. NIE MA ŻADNYCH SZANS NA POZYTYWNY TEST 5-7 DNIA PO OWULACJI ORAZ ŻADNYCH OBJAWÓW CIĄŻOWYCH WSKAZUJĄCYCH, ŻE TO NA BANK CIĄŻA.
Edit: nie wspomnę również o przypadkach kiedy 10 dni po owulacji wyjdzie pozytywny test a okres i tak się pojawi, wtedy to oznacza biochem [emoji2368] więc dla świętego spokoju lepiej wstrzymać się do okresu a najlepiej dzień po [emoji6] i uwierzcie też byłam tą wariatką co od razu chciała zobaczyć dwie kreski bo przecież tak łatwo się zachodzi w ciążę - no nie [emoji2368]

Dziękuję za uwagę, miłego dnia i smacznej kawusi [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny [emoji846] wyleciało mi z głowy której z was mialam dać znać ile kosztowało mnie clo, zaplacilam 48 zł za 10 tabletek, i duphaston 30 zł.

I pytanie do was mam, przygotowywalyscie się jakoś do stymulacji? Jakas dieta czy coś?
 
Admini powinni przypiąć informacje u góry i każdy kto dołącza do tego forum powinien się zapoznać z najważniejszą informacją:

DO ZAPŁODNIENIA DOCHODZI MIEDZY 6 A 12 DNIEM PO OWULACJI DO TEGO OK. DWA DNI TRWA ZAGNIEŻDŻENIE I DOPIERO WTEDY MOZE BYĆ COŚ WIDAĆ NA TEŚCIE I BETA WYCHODZI POZYTYWNA. NIE MA ŻADNYCH SZANS NA POZYTYWNY TEST 5-7 DNIA PO OWULACJI ORAZ ŻADNYCH OBJAWÓW CIĄŻOWYCH WSKAZUJĄCYCH, ŻE TO NA BANK CIĄŻA.
Edit: nie wspomnę również o przypadkach kiedy 10 dni po owulacji wyjdzie pozytywny test a okres i tak się pojawi, wtedy to oznacza biochem 🤷‍♀️ więc dla świętego spokoju lepiej wstrzymać się do okresu a najlepiej dzień po 😉 i uwierzcie też byłam tą wariatką co od razu chciała zobaczyć dwie kreski bo przecież tak łatwo się zachodzi w ciążę - no nie 🤷‍♀️

Dziękuję za uwagę, miłego dnia i smacznej kawusi ❤️
Pozwól, że poprawie Twoja wypowiedź.
Między 6 a 12 dniem dochodzi do zagnieżdżenia a nie zapłodnienia. Chyba, że u Ciebie komórka wraz z plemnikiem siedzą przy kawie w jajowodzie i dyskutują przez 6dni, w którym miejscu ten plemnik ma zapłodnić komórkę.
A po dwóch dniach od zagnieżdżenia pojawia się beta hcg w organizmie matki.
 
Fakt, nie mniej jednak dalej po 4 dniach od owulacji nie ma się objawów ciąży [emoji28]
Ale @podroz.w.nieznane edytuj post bo będzie wprowadzał dziewczyny w błąd mimo, że ogólny sens jest słuszny
Pozwól, że poprawie Twoja wypowiedź.
Między 6 a 12 dniem dochodzi do zagnieżdżenia a nie zapłodnienia. Chyba, że u Ciebie komórka wraz z plemnikiem siedzą przy kawie w jajowodzie i dyskutują przez 6dni, w którym miejscu ten plemnik ma zapłodnić komórkę.
A po dwóch dniach od zagnieżdżenia pojawia się beta hcg w organizmie matki.
 
reklama
Pozwól, że poprawie Twoja wypowiedź.
Między 6 a 12 dniem dochodzi do zagnieżdżenia a nie zapłodnienia. Chyba, że u Ciebie komórka wraz z plemnikiem siedzą przy kawie w jajowodzie i dyskutują przez 6dni, w którym miejscu ten plemnik ma zapłodnić komórkę.
A po dwóch dniach od zagnieżdżenia pojawia się beta hcg w organizmie matki.
Oczywiście! Mój błąd, już poprawione 😅 to chyba z tych emocji po czytaniu kilku stron forum na raz 🤣
 
Do góry