reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam złe przeczucia(choć mocno wierze) ✊✊
Wczoraj takie kłucie jajnika i biały śluz. A Ty jak się czujesz?
hej :wink:

ja dopiero 19dc przy cyklach 27-28 :-D jestem dopiero 6 dni po "domniemanej" owu - nie miałam monitoringu. W planach mam w środę zrobić progesteron i to w sumie tyle :unsure: czuje się.. hmm normalnie, nic nadzwyczajnego! nie nastawiam się
 
reklama
Hej dziewczyny!!! :) W weekend trochę ucichłam, bo byłam mega zabiegana, a minął tak szybko, że szok :oops:
Według zaleceń lekarza 9.06 (13 dc) o g. 19:00 zastrzyk z Ovitrelle, od tego czasu cały czasu czuję podbrzusze i krzyż, od soboty 12.06 Duphaston 1x1 tabl., dziś 18 dzień cyklu w środę monitoring, zobaczymy czy owulka była 😜

Miłego poniedziałku dla Was !!! 😘
 
Hej dziewczyny jestem obecnie 10dpo i oczywiście nie umiem się doczekać @.... a wiec dzis zrobilam test... jeszcze się nie ekscytuje bo wiele testów dało dało fałszywy pozytywny. Nie wiem czy coś zobaczycie ale kreska pojawiła się jeszcze przed upływem 5 minut (gdzie na ulotce było napisane dczytac po 5 minutach)
Nie wiem kurcze co myśleć, chyba dopóki nie zobaczę grubej tłustej kreski to nie uwierzę.
Załączam zdjęcie ale nie wiem czy coś zobaczycie
Zobacz załącznik 1282241Zobacz załącznik 1282242
Szczerze mówiąc mi to wygląda na kreskę fabryczną, ale trzymam kciuki, żeby niedługo pojawiły się piękne, grube kreski :)
 
Hej dziewczyny jestem obecnie 10dpo i oczywiście nie umiem się doczekać @.... a wiec dzis zrobilam test... jeszcze się nie ekscytuje bo wiele testów dało dało fałszywy pozytywny. Nie wiem czy coś zobaczycie ale kreska pojawiła się jeszcze przed upływem 5 minut (gdzie na ulotce było napisane dczytac po 5 minutach)
Nie wiem kurcze co myśleć, chyba dopóki nie zobaczę grubej tłustej kreski to nie uwierzę.
Załączam zdjęcie ale nie wiem czy coś zobaczycie
Zobacz załącznik 1282241Zobacz załącznik 1282242
Ja nic tu nie widzę niestety
 
Hej dziewczyny jestem obecnie 10dpo i oczywiście nie umiem się doczekać @.... a wiec dzis zrobilam test... jeszcze się nie ekscytuje bo wiele testów dało dało fałszywy pozytywny. Nie wiem czy coś zobaczycie ale kreska pojawiła się jeszcze przed upływem 5 minut (gdzie na ulotce było napisane dczytac po 5 minutach)
Nie wiem kurcze co myśleć, chyba dopóki nie zobaczę grubej tłustej kreski to nie uwierzę.
Załączam zdjęcie ale nie wiem czy coś zobaczycie
Zobacz załącznik 1282241Zobacz załącznik 1282242
Coś widać :-) trzymam kciuki
 
reklama
Jestem co raz bardziej zestresowana ze się zawiodę.. w dniu spodziewanej miesiączki test wyszedł negatywny( widziałam jakiś cień cienia ale wywaliłam ten test) po dwóch dniach zrobiłam właśnie ten gratisowy, ale bialutki... Teraz jestem mniej więcej 3 dni po terminie miesiączki I dalej nic się nie dzieje, piersi powiększone jedynie, biegunka i temperatura 37,3..
Gdybym wyłapała owulacje to może bym leciała po test ciążowy kolejny jak najprędzej, ale tak to sie boje ze się zawiodę i moje nadzieje znikną...
W pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł mi dopiero po tygodniu ...
A tak wyglądały moje testu owu. Może gdzieś sie wbilismy w czasie bo wspolzylismy dość regularnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210614-090807_Premom.jpg
    Screenshot_20210614-090807_Premom.jpg
    266,2 KB · Wyświetleń: 73
Do góry