reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, wróciłam z urlopu wypoczęta i zrelaksowana [emoji4] Było wspaniale. Byliśmy z mężem nad morzem, pogodę trafiliśmy cudowną - bezchmurne niebo codziennie, spacery po plaży. Dziś 1dpo, starania były bardzo przyjemne [emoji3] Zupełnie inaczej, kiedy nie jesteśmy zmęczeni po pracy i wszystko bez stresu i pośpiechu.

Czy w międzyczasie były jakieś [emoji977]?

Ściskam was mocno i życzę miłego dnia [emoji4]
 
reklama
Hej dziewczyny!!! :) W weekend trochę ucichłam, bo byłam mega zabiegana, a minął tak szybko, że szok :oops:
Według zaleceń lekarza 9.06 (13 dc) o g. 19:00 zastrzyk z Ovitrelle, od tego czasu cały czasu czuję podbrzusze i krzyż, od soboty 12.06 Duphaston 1x1 tabl., dziś 18 dzień cyklu w środę monitoring, zobaczymy czy owulka była 😜

Miłego poniedziałku dla Was !!! 😘
Hej 🙌🏼 Ja zastrzyk mialam 12.06 w 9dc. Dzis mam wizyte czy owulacja byla ;) trzymam kciuki za Ciebie, daj znac po wizycie ✊🏼☺️
Cześć dziewczyny [emoji846] wyleciało mi z głowy której z was mialam dać znać ile kosztowało mnie clo, zaplacilam 48 zł za 10 tabletek, i duphaston 30 zł.

I pytanie do was mam, przygotowywalyscie się jakoś do stymulacji? Jakas dieta czy coś?
Nie ma specjalnych przygotowań jesli chodzi o stymulację ;) chyba ze jest to stymulacja do iv, to co innego.
 
Hej 🙌🏼 Ja zastrzyk mialam 12.06 w 9dc. Dzis mam wizyte czy owulacja byla ;) trzymam kciuki za Ciebie, daj znac po wizycie ✊🏼☺️

Nie ma specjalnych przygotowań jesli chodzi o stymulację ;) chyba ze jest to stymulacja do iv, to co innego.
Jasne dam!! Ja też czekam na relacje z Twojej wizyty 😜
Dziś zaczęło mnie boleć podbrzusze przy robieniu siusiu, takie parcie czuje, nie miałam tak i obawiam się czy to nie jest jakaś infekcja 😟
 
To zależy jak długą ma fazę lutealna
emoji41.png
jak 12 dni to w dniu miesiączki, a jak np 11 to dzień po
emoji28.png
W ramach ścisłości test robiłam 12dpo, 30dc.
W 18dc miałam owulacje, gdyby nie cykl udany to pewnie okres spóźnił by się o 2 dni bo owulacja była później. I jak widać w moim przypadku, potwierdza się reguła, że do zagnieżdżenia dochodzi od 6 DO 12dpo.
 
W ramach ścisłości test robiłam 12dpo, 30dc.
W 18dc miałam owulacje, gdyby nie cykl udany to pewnie okres spóźnił by się o 2 dni bo owulacja była później. I jak widać w moim przypadku, potwierdza się reguła, że do zagnieżdżenia dochodzi od 6 DO 12dpo.
Gdyby do zagnieżdżenia doszło w 12 dpo, to beta byłaby wykrywalna w 14 dpo :)
 
Gdyby do zagnieżdżenia doszło w 12 dpo, to beta byłaby wykrywalna w 14 dpo :)
Wiem, jakby test wyszedł biały to wrzuciłabym go do kosza i czekała na okres. U mnie to był 30 dzień cyklu. A że jarałam jak szalona e fajka to przynajmniej odrazu odstawiłam.
Wiesz 12 dpo to nie 3 dpo a jest tu masa postów z białym testem zaraz po owulacji z pytaniem czy coś widać bo są rzekome objawy.
 
reklama
Wiem, jakby test wyszedł biały to wrzuciłabym go do kosza i czekała na okres. U mnie to był 30 dzień cyklu. A że jarałam jak szalona e fajka to przynajmniej odrazu odstawiłam.
Wiesz 12 dpo to nie 3 dpo a jest tu masa postów z białym testem zaraz po owulacji z pytaniem czy coś widać bo są rzekome objawy.
Jasne, ja się zgadzam, że nie ma co popadać w paranoję. To było po prostu pół żartem 😅
 
Do góry