reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nom oviterlle tez mialam. Kurde najgorzej ze to drogie wszytsko takie ;/ No nic w takim razie pojde jutro, najwyzej z lekkim krwawieniem, ale mam stresa bo to nowy koles i ide sama, bo maz bedzie w pracy.
No drogie potwornie, za zastrzyki prawie 500zl 🙄
Idz i nic sie nie boj ;) daj znac po wizycie co Ci powiedzial. Trzymam kciuki ✊🏼
 
reklama
Nie chcę Cię nakręcać, ale ja tak miałam w 1. ciąży, też jakieś 2 tyg po owulacji. Akurat wracaliśmy z wakacji. Już czekałam na @ i na wszelki wypadek założyłam na drogę podpaskę. I nagle coś poleciało. Myślę sobie, o, na bank @. A tu nic. Jakaś woda, tak to poczułam, bo ten śluz czy cokolwiek to było, było dość płynne i jak się potem okazało, przezroczyste. Do dziś nie wiem, co to było, ale dziecko z tej przygody mam;) Nigdy później nie miałam czegoś takiego.
Oooo to super ;) ja tez pierwszy raz cos takiego mam i zastanawiam sie co to moze byc😅
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja dzisiaj 30 DC, wczoraj test negatywny, dzisiaj miesiączki jeszcze nie ma a na 20 na szczepienie jadę...stresuje się trochę sama nie wiem czym :)
 
To będziemy testować razem chyba 😄😄 korci mnie już zerknąć 🤣 tym bardziej, że nie plamie wcale, nie mam boleści, nie czuje się jak na @ więc może to znak 🤣 chociaż teraz pewnie tak pisze a jutro wydygam bo nie chce się rozczarować 🤣🤣🤣
Jak jutro mi @ nie przyjdzie to w czwartek testuje ;)
Dziewczęta ile mm miały wasze jajeczka jak pękły? Wczoraj 17 mm ,jutro monitoring czy pękło.nie wiem czy nie za szybko bo idąc tropem że będzie rósł 2 mm dziennie, będzie miał 21mm. W internecie pisze że do 26mm pęka,powyzej przeważnie robi się torbiel. A jak to u Was w praktyce wygląda?😁
Moj mial 22mm jak dostalam zastrzyk na pęknięcie :)
 
reklama
Do góry