reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Nom oviterlle tez mialam. Kurde najgorzej ze to drogie wszytsko takie ;/ No nic w takim razie pojde jutro, najwyzej z lekkim krwawieniem, ale mam stresa bo to nowy koles i ide sama, bo maz bedzie w pracy.
No drogie potwornie, za zastrzyki prawie 500zl 🙄
Idz i nic sie nie boj ;) daj znac po wizycie co Ci powiedzial. Trzymam kciuki ✊🏼
 
reklama
Nie chcę Cię nakręcać, ale ja tak miałam w 1. ciąży, też jakieś 2 tyg po owulacji. Akurat wracaliśmy z wakacji. Już czekałam na @ i na wszelki wypadek założyłam na drogę podpaskę. I nagle coś poleciało. Myślę sobie, o, na bank @. A tu nic. Jakaś woda, tak to poczułam, bo ten śluz czy cokolwiek to było, było dość płynne i jak się potem okazało, przezroczyste. Do dziś nie wiem, co to było, ale dziecko z tej przygody mam;) Nigdy później nie miałam czegoś takiego.
Oooo to super ;) ja tez pierwszy raz cos takiego mam i zastanawiam sie co to moze byc😅
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja dzisiaj 30 DC, wczoraj test negatywny, dzisiaj miesiączki jeszcze nie ma a na 20 na szczepienie jadę...stresuje się trochę sama nie wiem czym :)
 
To będziemy testować razem chyba 😄😄 korci mnie już zerknąć 🤣 tym bardziej, że nie plamie wcale, nie mam boleści, nie czuje się jak na @ więc może to znak 🤣 chociaż teraz pewnie tak pisze a jutro wydygam bo nie chce się rozczarować 🤣🤣🤣
Jak jutro mi @ nie przyjdzie to w czwartek testuje ;)
Dziewczęta ile mm miały wasze jajeczka jak pękły? Wczoraj 17 mm ,jutro monitoring czy pękło.nie wiem czy nie za szybko bo idąc tropem że będzie rósł 2 mm dziennie, będzie miał 21mm. W internecie pisze że do 26mm pęka,powyzej przeważnie robi się torbiel. A jak to u Was w praktyce wygląda?😁
Moj mial 22mm jak dostalam zastrzyk na pęknięcie :)
 
reklama
Do góry