reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej. Jestem nowa. Staramy się z mężem o 2 bobo. Piersi bolą. Jestem 2 dni po owu. Dawno mnie tak piersi nie bolały, ale wczoraj wysiłek miałam także to mogą być zakwasy. Czekam na drugi skok temperatury. Przy pierwszej ciąży był wyraźny z 36.6 do 37.2. Pozdrawiam staraczki

Może tez być rosnący progesteron po owulacji [emoji3526]
 
Dziewczyny wczoraj powinnam dostać okres.. Ten cykl był raczej na spontanie ;) pierwszy po wyjściu spirali. Jakoś się nie skupialam kiedy owulacja. Jednak czuje się dziwnie, nie chce robic testu bo wydaje mi się że, to za wcześnie. Poczekam do jutra czy okres przyjdzie i chyba będę testować... Nie chce się nastawiac, bo boje sie że nic z tego nie będzie :(
 
Dziewczyny wczoraj powinnam dostać okres.. Ten cykl był raczej na spontanie ;) pierwszy po wyjściu spirali. Jakoś się nie skupialam kiedy owulacja. Jednak czuje się dziwnie, nie chce robic testu bo wydaje mi się że, to za wcześnie. Poczekam do jutra czy okres przyjdzie i chyba będę testować... Nie chce się nastawiac, bo boje sie że nic z tego nie będzie :(

Skoro już Ci się spóźnia, to raczej nie jest za wcześnie na testowanie :) Jeśli masz test w domu, to ja bym robiła :D Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Jestem załamana
Dwoch ginekologow potwierdzilo endometrioze
Dokladny stopien zaawansowania powiedzieli ze mozna ocenic tylko laparoskopowo...
Ten teraz tak mnie zbadal ze az podskakiwalam z bolu i stwierdzil na podstawie wywiadu (mega bole przy miesiaczce i czasem przy wspolzyciu)...uuu chyba endometrioze Pani ma (i to zanim pokazalam mu poprzednie usg czy powiedzialam o opinii poprzedniego lekarza zeby mu nic nie sugerować).
Powiedzial zebym dala sobie jeszcze max 2 cykle (powiedzialam ze staramy sie pol roku) bez wspomagaczy a pozniej z leczeniem bo nie ma sensu tracic czasu szczegolnie ze wg niego choroba ma juz pewien stopien zaawansowania
Pobeczalam sie jak wyszlam
Wiem ze to nie wyrok ale nie mogę sobie w tym momencie wlaczyc optymizmu.
Podczas zwykłego badania USG tak bolało? Jakieś inne objawy endomendy?
Polecam Ci grupę na FB, nazywa się jakoś "endometrioza jak zajść w ciążę naturalnie" 😊 I pamiętaj Zosia z Akademii Płodności też ma endo a jest w drugiej ciąży więc nie ma się co łamać!
 
Do góry