reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Chciałam sobie jeszcze pospać ale @ mi nie daje 🙄 najgorsze są pierwsze dwa dni, ale staram się nie brać leków przeciwbólowych, żeby nie rozwalić sobie żołądka, a co u Was? Pewnie jeszcze śpicie 😊

A dzien dobry;) nie spimy nie spimy.
Jestem po 1 dawce szczepienia wiec bol reki nie bardzo dawal spac ( ja z tych niechetnych wobec lekow przeciwbolowych) :p poza tym intensywny dzien, bo po pracy jade kupic gifciory dla swojej mamy i mamy męża na dzien matki.

Buziaczki i milego dnia!
 
Bardzo podoba mi się na tym forum, że mimo to, że się tak na prawdę nie znamy potrafimy się tak rewelacyjnie wspierać, trzymć za siebie kciuki,cieszyć się z każdych, nie tylko ze swoich, kreseczek 🍀🍀 Wydaje mi się, że jest mi jakoś lepiej przejść przez ten ciężki okres jakim są starania, od 4 lat byłam w tym w sumie sama z partnerem, morze wylanych łez, głowa też trochę siadała, a od kiedy trafiłam do Was troszkę odetchnełam z ulgą, że nie jestem jedyna ☺️☺️ Cenne rady, które w chwili zwątpienia dają światło w tunelu no piękna sprawa... 😊😊i uważam, że niektóre dziewczyny zdały by medycyne z palcem w nosie hehe, tak myśl na koniec dnia!!! 😙
Te same obserwacje co do forum. Kopalnia wiedzy i grupa wsparcia w jednym!
 
Hej :) Dziś ta pogoda chyba na wszystkich działa negatywnie, ja się obudziłam z mega bólem głowy i do tego jestem strasznie otumaniona i kręci mi się w głowie 🙄 Chyba coś mi ciśnienie dziś nie podpasowało 😒 I jak na złość musiałam akurat dziś do biura przyjechać, więc teraz wyczekuję do 16 żeby skończyć pracę i wrócić do domu zakopać się pod kołderką 🙃
 
Cześć Dziewczyny :) ja tez już w pracy. Wczoraj byłam na ponownym wymazie z kanału szyjki macicy przed badaniem drożności. Trzymajcie kciuki aby tym razem nic nie wyszło. Przyznam, że boje się badania drożności (będę mieć Sono HSG), w klinice w której się leczę jest możliwość zrobienia badania w znieczuleniu ogólnym. Bije się z myslami czy zdecydować się na znieczulenie czy ryzykowac bez? Boję się też jak moge zareagowac na znieczulenie.
 
Cześć 😊 ja dziś miałam straszna noc, nie zmrużyłam oka. Mój mąż również, przewalał się w łóżku, wstawał, masakra 😝 chyba ta pełnia na nas tak podziałała. Także dzień będzie na kawie. Miłego dnia! 😘
 
reklama
Cześć!
Jutra mija 7 dni od owu. Dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam test (wiem, że to bez sensu) ale biel oczywiście.
Wybieram się jutro na na badania prolaktyny i tsh. Czy jest sens robić jutro betę?
Biorę duphaston i chciałabym wiedzieć, czy go odstawić po 10 dniach.. 🤷‍♀️ (w piątek będzie 10 dni).

HELP .... :*
 
Do góry