reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Generalnie powinna być po 14 dniach, ja dostałam zastrzyk przy dość dużym pęcherzyku, bo mial 26 mm, ale lekarz mówił, że to też jest ok i ciąże z takich też są, endo w tedy miałam 12 mm.
Hmmm.... Jestem ciekawa tego Twojego cyklu, daj koniecznie znać co i jak ☺️☺️
Dziekuje I wzajemnie ;) czekam na wiesci od Ciebie ☺️✊🏼
 
reklama
Tak sie teraz zastanawiam... Ty mialas zastrzyk w 16dc z Ovitrelle przy cyklach 30dniowych. Ja mialam w 10dc ten zastrzyk, przy cyklach 28-29dniowych. Czyli nawet nie w polowie cyklu. Pęcherzyk mialam 22mm endometrium 14mm. Czy to moze znaczyć ze ten cykl bede miala duzo krótszy? Miesiaczka powinna byc 14 dni po tej owulacji czyż nie? 🤔
Juz zgupialam 🤣🙈
A wiesz czy standardowo masz fazę lutealna 14-dniową?
 
Wcześniej jak mi jakiś pęcherzyk usósł to robiły mi sie torbiele krwotocznymi, albo w ogóle pęcherzyki nie rosły, teraz do tego Clo dostałam jeszcze zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie, estrofem i duphaston 🙈 Clo brałam od 3 do 7 dc 😊
Dostałas zastrzyk na pęknięcie z powodu że pęcherzyki Ci nie pękają? Czy jak? :)
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Chciałam sobie jeszcze pospać ale @ mi nie daje 🙄 najgorsze są pierwsze dwa dni, ale staram się nie brać leków przeciwbólowych, żeby nie rozwalić sobie żołądka, a co u Was? Pewnie jeszcze śpicie 😊
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Chciałam sobie jeszcze pospać ale @ mi nie daje [emoji849] najgorsze są pierwsze dwa dni, ale staram się nie brać leków przeciwbólowych, żeby nie rozwalić sobie żołądka, a co u Was? Pewnie jeszcze śpicie [emoji4]

Ja nie śpię od 4:30 [emoji3061]
 
reklama
Do góry