reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Chciałam sobie jeszcze pospać ale @ mi nie daje 🙄 najgorsze są pierwsze dwa dni, ale staram się nie brać leków przeciwbólowych, żeby nie rozwalić sobie żołądka, a co u Was? Pewnie jeszcze śpicie 😊
Też zawsze staram się unikać przeciwbólowych :)

U mnie dzisiaj po porannym testowaniu. Oczywiście test negatywny, także czekam na @, która powinna przyjść w ciągu tygodnia :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) ja tez już w pracy. Wczoraj byłam na ponownym wymazie z kanału szyjki macicy przed badaniem drożności. Trzymajcie kciuki aby tym razem nic nie wyszło. Przyznam, że boje się badania drożności (będę mieć Sono HSG), w klinice w której się leczę jest możliwość zrobienia badania w znieczuleniu ogólnym. Bije się z myslami czy zdecydować się na znieczulenie czy ryzykowac bez? Boję się też jak moge zareagowac na znieczulenie.
Tez sie strasznie balam tego badania, do tego stopnia, ze chcialam z niego zrezygnowac i uciec ze szpitala 🤣🙈
Ale nie bylo w ogole zle! Naczytałam sie w internecie głupot i niepotrzebnie .
badanie trwało moze 5min, delikatny bol jak przy @ podczas podawania kontrastu i tyle ;) ja mialam jajowody drozne (w jednym byc moze byl malutki czop sluzowy ktory kontrast przepchal )
Podobno , jesli jajowody nie sa drozne wtedy boli nieco mocniej. Ale pamietaj ze w kazdej chwili mozesz badanie przerwać.
Mysle ze na 5 min badanie nie ma co brac znieczulenia ogólnego . Zawsze chwile przed badaniem mozesz wziac cos przeciwbólowego ;)
 
Cześć!
Jutra mija 7 dni od owu. Dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam test (wiem, że to bez sensu) ale biel oczywiście.
Wybieram się jutro na na badania prolaktyny i tsh. Czy jest sens robić jutro betę?
Biorę duphaston i chciałabym wiedzieć, czy go odstawić po 10 dniach.. 🤷‍♀️ (w piątek będzie 10 dni).

HELP .... :*
Nie powiemy Ci czy tak czy nie. Aczkolwiek mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia więc ten hormon się jeszcze nie pojawił. Jak nie szkoda ci pieniędzy to możesz zrobić, najwyżej zobaczysz betę ujemną. Ja tak zrobiłam w ostatnim cyklu że byłam te 9 dni po owu zrobiłam betę i wyszła prawie 4 i już miałam różne wizje przed oczami :D więc może warto poczekać jeszcze kilka dni
 
A ja dzisiaj około 7/8 dni po owu i wyszło mi takie coś o...ale to pink to dopóki nie będzie grubej kreski bliżej terminu okresu itd.
IMG_20210525_085705.jpg
to chyba nie będę się fascynować. Wstawałam w nocy na siku więc nie był to taki typowo poranny mocz.
IMG_20210525_085234.jpg
 
Tez sie strasznie balam tego badania, do tego stopnia, ze chcialam z niego zrezygnowac i uciec ze szpitala 🤣🙈
Ale nie bylo w ogole zle! Naczytałam sie w internecie głupot i niepotrzebnie .
badanie trwało moze 5min, delikatny bol jak przy @ podczas podawania kontrastu i tyle ;) ja mialam jajowody drozne (w jednym byc moze byl malutki czop sluzowy ktory kontrast przepchal )
Podobno , jesli jajowody nie sa drozne wtedy boli nieco mocniej. Ale pamietaj ze w kazdej chwili mozesz badanie przerwać.
Mysle ze na 5 min badanie nie ma co brac znieczulenia ogólnego . Zawsze chwile przed badaniem mozesz wziac cos przeciwbólowego ;)
Dzięki za odpowiedź, troszkę mnie uspokoiłas. Co do tego ogólnego znieczulnie własnie mam wątpliwość czy warto je brac na chwilę badania, bo później dłużej dochodziłabym do siebie.
 
reklama
Jak dla mnie pozytyw :)
Może pojedź na betę?
Właśnie tak dzisiaj ciemno mam w mieszkaniu przez tą pogodę i drzewa za oknem, że po włączeniu światła to ta szybka w tym teście tak odbija światło, że nic nie widać. Jakoś nie lubię tych testów z szybką. U mnie w aptece mają tylko te testy pinka bo to wiejska apteka a różne opinie o nich słyszałam.
 
Do góry