reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja dzisiaj około 7/8 dni po owu i wyszło mi takie coś o...ale to pink to dopóki nie będzie grubej kreski bliżej terminu okresu itd.Zobacz załącznik 1275171 to chyba nie będę się fascynować. Wstawałam w nocy na siku więc nie był to taki typowo poranny mocz. Zobacz załącznik 1275173
Podziwiam za spokój ducha! Ja już byłbym w euforii! Choć wiem, że nie jest to dobre, bo później tylko jest płacz! ..
Mimo wszystko ciche gratulację już przesyłam! <3
 
reklama
Podziwiam za spokój ducha! Ja już byłbym w euforii! Choć wiem, że nie jest to dobre, bo później tylko jest płacz! ..
Mimo wszystko ciche gratulację już przesyłam! <3
Nie ma euforii bo podłamałam się jakoś bo tak jak tu niedawno koleżanka pisała, że drugi cykl z kolei ma problem z pęcherzem to u mnie wczoraj znowu się pojawił ból przy sikaniu, tak samo jak miesiąc temu, spać nie mogłam za bardzo i już myślałam, że odpuszczam starania na razie, muszę jakoś zdiagnozować co mi jest z tym pęcherzem bo nie mogę się tak męczyć co miesiąc. Zauważyłam, że ja tak reaguje jak mąż kończy w środku, cały czas jak się do tej pory zabezpieczaliśmy nie miałam tych problemów z sikaniem a odkąd się staramy to ciągle pieczenie.
 
A ja dzisiaj około 7/8 dni po owu i wyszło mi takie coś o...ale to pink to dopóki nie będzie grubej kreski bliżej terminu okresu itd.Zobacz załącznik 1275171 to chyba nie będę się fascynować. Wstawałam w nocy na siku więc nie był to taki typowo poranny mocz. Zobacz załącznik 1275173
Pinki strumieniowe chyba rzadko oszukują, te płytkowe są do bani. Widać kreskę z różowym barwnikiem, więc ja bym poszła na betę :)
 
Nie ma euforii bo podłamałam się jakoś bo tak jak tu niedawno koleżanka pisała, że drugi cykl z kolei ma problem z pęcherzem to u mnie wczoraj znowu się pojawił ból przy sikaniu, tak samo jak miesiąc temu, spać nie mogłam za bardzo i już myślałam, że odpuszczam starania na razie, muszę jakoś zdiagnozować co mi jest z tym pęcherzem bo nie mogę się tak męczyć co miesiąc. Zauważyłam, że ja tak reaguje jak mąż kończy w środku, cały czas jak się do tej pory zabezpieczaliśmy nie miałam tych problemów z sikaniem a odkąd się staramy to ciągle pieczenie.
Trzymam kciuki, żeby problem szybko Cię opuścił! Może to jakaś infekcja. Dużo wody pij, może żurawinę na oczyszczenie dróg?
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Chciałam sobie jeszcze pospać ale @ mi nie daje 🙄 najgorsze są pierwsze dwa dni, ale staram się nie brać leków przeciwbólowych, żeby nie rozwalić sobie żołądka, a co u Was? Pewnie jeszcze śpicie 😊
Jejku, podziwiam... Ja bez tabletki chyba nie mogłabym funkcjonować 😒 a jako nastolatka rozwalałam sobie żołądek co miesiąc, nieraz to brałam od razu 2 tabletki i tak kilka razy na dzien 🙈 teraz biore jedną i staram się trzymać odstęp jakichś 6 godzin 🙄
Cześć Dziewczyny :) ja tez już w pracy. Wczoraj byłam na ponownym wymazie z kanału szyjki macicy przed badaniem drożności. Trzymajcie kciuki aby tym razem nic nie wyszło. Przyznam, że boje się badania drożności (będę mieć Sono HSG), w klinice w której się leczę jest możliwość zrobienia badania w znieczuleniu ogólnym. Bije się z myslami czy zdecydować się na znieczulenie czy ryzykowac bez? Boję się też jak moge zareagowac na znieczulenie.
Kurcze, to przed badaniem droznosci trzeba mieć jakiś wymaz? Eh, ja wczoraj robiłam cytologię i oczywiście mam stres jak nie wiem, boję się że wynik będzie zły 😒 zawsze wychodzi mi jakaś infekcja ale teraz boję się że będzie coś gorszego 😳😔 a też liczę że jak nie uda się przez kolejne trzy cykle to pojde na drożność, a z tymi moimi infekcjami może to nie być takie proste 🥺
 
Pinki strumieniowe chyba rzadko oszukują, te płytkowe są do bani. Widać kreskę z różowym barwnikiem, więc ja bym poszła na betę :)
Taka pogoda, że nie chce się wychodzić. Ale córka w przedszkolu to może podjadę niedługo na betę bo u nas do 11 jakoś pobierają. Ale zraziłam się ostatnio bo te panie w recepcji czasami takie, że "przychodzą te kobiety na betę w koło a to przecież może i ciążę wskazać jak i raka...powinien lekarz na to kierować"
 
Taka pogoda, że nie chce się wychodzić. Ale córka w przedszkolu to może podjadę niedługo na betę bo u nas do 11 jakoś pobierają. Ale zraziłam się ostatnio bo te panie w recepcji czasami takie, że "przychodzą te kobiety na betę w koło a to przecież może i ciążę wskazać jak i raka...powinien lekarz na to kierować"
Serio coś takiego usluszałaś? 🙈
 
Dzięki za odpowiedź, troszkę mnie uspokoiłas. Co do tego ogólnego znieczulnie własnie mam wątpliwość czy warto je brac na chwilę badania, bo później dłużej dochodziłabym do siebie.
Dokladnie. Tez uwazam ze sie nie oplaca. Ja nigdy nie mialam znieczulenia ogólnego i balam sie tez jak moge zareagować
 
reklama
A ja dzisiaj około 7/8 dni po owu i wyszło mi takie coś o...ale to pink to dopóki nie będzie grubej kreski bliżej terminu okresu itd.Zobacz załącznik 1275171 to chyba nie będę się fascynować. Wstawałam w nocy na siku więc nie był to taki typowo poranny mocz. Zobacz załącznik 1275173
Byłabym dobrej myśli po takim teście :) Raz mnie pink zrobił w konia i podobny cień pokazał, ale nie aż tak widoczny po pierwsze, a po drugie, zrobiłam go, jak się później okazało, w terminie owulacji bo jakiś szalony cykl miałam. Tutaj bym wiązała większe nadzieje zdecydowanie :) Masz jeszcze jeden? Może powtórz i jak znów wyjdzie "coś" to już zdecydowanie kierunek beta :)
 
Do góry