reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, ja właśnie jestem po stymulowanym cyklu tez pierwszym Clo i również miałam dawkę 2x1 tab. udało mi się wychodowac jeden pęcherzyk 🤷‍♀️🤷‍♀️ Atualnie czekam na miesiączkę lub na niespodziankę, zostały 3 dni .
Ja tez jestem do 1 cyklu stymulowany i mialam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Tez udalo sie wychodować jeden :) mi do testowania zostalo jakies 10dni ✊🏼
 
reklama
Ja tez jestem do 1 cyklu stymulowany i mialam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Tez udalo sie wychodować jeden :) mi do testowania zostalo jakies 10dni ✊🏼
Jak to później jest z tym zastrzykiem? Dostałaś jakieś zalecenia kiedy się kochać? 🙈 ja już na zapas panikuje że mąż nie będzie mógł w tym terminie wrócić z pracy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Jak to później jest z tym zastrzykiem? Dostałaś jakieś zalecenia kiedy się kochać? 🙈 ja już na zapas panikuje że mąż nie będzie mógł w tym terminie wrócić z pracy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
U mnie wygladalo to tak:
Od 5dc(wtorek) przez 5dni mialam zastrzyki w brzuch puregon. 10dc(niedziela) mialm wizyte na ktorej ostawił mi ginek puregon i dal zastrzyk z Ovitrelle (akurat mialam go przy sobie wiec nie musialam sie sama kłuć )
Ginek powiedzial ze pęknięcie pecherzyka bedzie w przeciagu 72h (najprawdopodobniej wtorek/sroda) nie jest w stanie nigdy powiedziec Ci kiedy bedzie owulacja. Po 4 dniach(czwartek) mialam kolejna wizyte na ktorej powiedzial ze owulacja byla w srode. Seks zalecał przez caly cykl co 2 dzien. U nas akurat bylo tak , ze byl we wtorek i czwartek. Wiec nie srode kiedy byla owulacja. Ale plemniki sa w tanie przeżyć 2-3 dni Takze spokojnie :)
 
A kiedy robiłaś sobie zastrzyk?
W 16 dc. podany zastrzyk, przy cyklach 30 dniowych, pęcharzyk 26 mm, 21 dc potwierdzona owulacja na USG, że była +/- 4 dni wstecz :)
Ja tez jestem do 1 cyklu stymulowany i mialam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Tez udalo sie wychodować jeden :) mi do testowania zostalo jakies 10dni ✊🏼
Ja miałam testować dziś, ale stwierdziłam, że jeszcze za wcześnie, czekam na spokojnie do dnia miesiączki :) Jednocześnie trzymam mocno za Ciebie kciuki, myślę o Tobie nieraz, bo pamiętałam, że zaczynałyśmy pierwszą stymulację mniej więcej tak samo ✊✊😊😊
 
W 16 dc. podany zastrzyk, przy cyklach 30 dniowych, pęcharzyk 26 mm, 21 dc potwierdzona owulacja na USG, że była +/- 4 dni wstecz :)

Ja miałam testować dziś, ale stwierdziłam, że jeszcze za wcześnie, czekam na spokojnie do dnia miesiączki :) Jednocześnie trzymam mocno za Ciebie kciuki, myślę o Tobie nieraz, bo pamiętałam, że zaczynałyśmy pierwszą stymulację mniej więcej tak samo ✊✊😊😊
Tak! Zaczynałyśmy podobnie i jeszcze jedna dziewczyna z nami z tego co pamietam :) dziekuje bardzo i trzymam za Ciebie kciuki ❤️😘
 
Jak to później jest z tym zastrzykiem? Dostałaś jakieś zalecenia kiedy się kochać? 🙈 ja już na zapas panikuje że mąż nie będzie mógł w tym terminie wrócić z pracy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja wyztę miałam na 20:00 i jechalam szybko do apteki 20 km od siebie, bo tylko tam był dostępny ten zastrzyk, od razu go zaaplikowałam w brzuch i lekarz kazał kochac się rano i później za dwa dni. Strasznie mnie ciągnęło podbrzusze po tym zastrzyku, myślałam, że coś jest nie tak, ale ponoć to normalne 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
W 16 dc. podany zastrzyk, przy cyklach 30 dniowych, pęcharzyk 26 mm, 21 dc potwierdzona owulacja na USG, że była +/- 4 dni wstecz :)

Ja miałam testować dziś, ale stwierdziłam, że jeszcze za wcześnie, czekam na spokojnie do dnia miesiączki :) Jednocześnie trzymam mocno za Ciebie kciuki, myślę o Tobie nieraz, bo pamiętałam, że zaczynałyśmy pierwszą stymulację mniej więcej tak samo ✊✊😊😊
Tak sie teraz zastanawiam... Ty mialas zastrzyk w 16dc z Ovitrelle przy cyklach 30dniowych. Ja mialam w 10dc ten zastrzyk, przy cyklach 28-29dniowych. Czyli nawet nie w polowie cyklu. Pęcherzyk mialam 22mm endometrium 14mm. Czy to moze znaczyć ze ten cykl bede miala duzo krótszy? Miesiaczka powinna byc 14 dni po tej owulacji czyż nie? 🤔
Juz zgupialam 🤣🙈
 
Bardzo podoba mi się na tym forum, że mimo to, że się tak na prawdę nie znamy potrafimy się tak rewelacyjnie wspierać, trzymć za siebie kciuki,cieszyć się z każdych, nie tylko ze swoich, kreseczek 🍀🍀 Wydaje mi się, że jest mi jakoś lepiej przejść przez ten ciężki okres jakim są starania, od 4 lat byłam w tym w sumie sama z partnerem, morze wylanych łez, głowa też trochę siadała, a od kiedy trafiłam do Was troszkę odetchnełam z ulgą, że nie jestem jedyna ☺️☺️ Cenne rady, które w chwili zwątpienia dają światło w tunelu no piękna sprawa... 😊😊i uważam, że niektóre dziewczyny zdały by medycyne z palcem w nosie hehe, tak myśl na koniec dnia!!! 😙
 
Tak sie teraz zastanawiam... Ty mialas zastrzyk w 16dc z Ovitrelle przy cyklach 30dniowych. Ja mialam w 10dc ten zastrzyk, przy cyklach 28-29dniowych. Czyli nawet nie w polowie cyklu. Pęcherzyk mialam 22mm endometrium 14mm. Czy to moze znaczyć ze ten cykl bede miala duzo krótszy? Miesiaczka powinna byc 14 dni po tej owulacji czyż nie? 🤔
Juz zgupialam 🤣🙈
Generalnie powinna być po 14 dniach, ja dostałam zastrzyk przy dość dużym pęcherzyku, bo mial 26 mm, ale lekarz mówił, że to też jest ok i ciąże z takich też są, endo w tedy miałam 12 mm.
Hmmm.... Jestem ciekawa tego Twojego cyklu, daj koniecznie znać co i jak ☺️☺️
 
reklama
Bardzo podoba mi się na tym forum, że mimo to, że się tak na prawdę nie znamy potrafimy się tak rewelacyjnie wspierać, trzymć za siebie kciuki,cieszyć się z każdych, nie tylko ze swoich, kreseczek [emoji256][emoji256] Wydaje mi się, że jest mi jakoś lepiej przejść przez ten ciężki okres jakim są starania, od 4 lat byłam w tym w sumie sama z partnerem, morze wylanych łez, głowa też trochę siadała, a od kiedy trafiłam do Was troszkę odetchnełam z ulgą, że nie jestem jedyna [emoji3526][emoji3526] Cenne rady, które w chwili zwątpienia dają światło w tunelu no piękna sprawa... [emoji4][emoji4]i uważam, że niektóre dziewczyny zdały by medycyne z palcem w nosie hehe, tak myśl na koniec dnia!!! [emoji11]
Na pewno niektóre dziewczyny mają wiedzę większą niż niejeden ginekolog [emoji2960][emoji12]
 
Do góry