reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć Dziewczyny.
Dzisiaj na monitoringu jak zwykle jajnik schował się za jelitami. Lekarz dlugo szukał i stwierdził, że pecherzyk pękł. Podobno te pomarańczowe punkty o tym świadczą. Nie widziałam jeszcze owu na usg i nie wiem jak to wygląda.
Zalecił duphaston. Ile Wy brałyscie go po owu?
Ja dzisiaj jestem w 24 d.c.
 

Załączniki

  • 16214194780366610265944059591703.jpg
    16214194780366610265944059591703.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 80
Dziewczyny ratunku! Jestem dwa dni przed okresem i drugi dzień z rzędu mój test wyglada tak. Dwa miesiące temu tez miałam pozytywny test przed okresem ale na drugi dzień już był negatyw. Dzisiaj poszłam na betę ale wyniki jutro a ja powoli chodzę po ścianach. 🙈 dodam ze dzisiaj przestały mnie boleć piersi, co mnie niepokoi. Drugi dzień ból głowy i totalne rozbicie. spotkala się któraś z brakiem bólu piersi?

D99CAF54-D04C-48E3-B1EC-9CBC26878FB4.jpeg
 
Dziewczyny ratunku! Jestem dwa dni przed okresem i drugi dzień z rzędu mój test wyglada tak. Dwa miesiące temu tez miałam pozytywny test przed okresem ale na drugi dzień już był negatyw. Dzisiaj poszłam na betę ale wyniki jutro a ja powoli chodzę po ścianach. 🙈 dodam ze dzisiaj przestały mnie boleć piersi, co mnie niepokoi. Drugi dzień ból głowy i totalne rozbicie. spotkala się któraś z brakiem bólu piersi?

Zobacz załącznik 1273193
Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Jak beta wyjdzie pozytywna, to powtórz po 48h, żeby sprawdzić przyrost. Najgorsze czekanie, ale nic na to nie poradzimy. Myśl pozytywnie, a ja trzymam kciuki, żeby tym razem dwie kreseczki utrzymywały się przez 9 miesięcy ❤️
 
Cześć Dziewczyny.
Dzisiaj na monitoringu jak zwykle jajnik schował się za jelitami. Lekarz dlugo szukał i stwierdził, że pecherzyk pękł. Podobno te pomarańczowe punkty o tym świadczą. Nie widziałam jeszcze owu na usg i nie wiem jak to wygląda.
Zalecił duphaston. Ile Wy brałyscie go po owu?
Ja dzisiaj jestem w 24 d.c.
Ja brałam przez 10 dni od owulacji 2x1 tabl. 😊
 
Dziewczyny ratunku! Jestem dwa dni przed okresem i drugi dzień z rzędu mój test wyglada tak. Dwa miesiące temu tez miałam pozytywny test przed okresem ale na drugi dzień już był negatyw. Dzisiaj poszłam na betę ale wyniki jutro a ja powoli chodzę po ścianach. 🙈 dodam ze dzisiaj przestały mnie boleć piersi, co mnie niepokoi. Drugi dzień ból głowy i totalne rozbicie. spotkala się któraś z brakiem bólu piersi?

Zobacz załącznik 1273193
Kurczę, no to jest ewidentnie pozytyw :D
 
reklama
Do góry