reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ale 10dpo beta może jeszcze nie wyjść, a jak się bierze duphaston to nie powinno się sprawdzać bety po 14 dniach? 🤔
Mowisz? Ja słyszałam, że żeby odstawić Duphaston powinno się zrobić bete lub test, a że bierze się go 10 dni to chyba tak by wypadało to zrobić. W 16 dc miałam owulacje a od 18 dc lekarz kazał mi brać Duphaston, skończyć go mam w ndz, mogę z tą beta zaczekać do poniedziałku, będzie to 12 dpo 🤔
 
reklama
Mowisz? Ja słyszałam, że żeby odstawić Duphaston powinno się zrobić bete lub test, a że bierze się go 10 dni to chyba tak by wypadało to zrobić. W 16 dc miałam owulacje a od 18 dc lekarz kazał mi brać Duphaston, skończyć go mam w ndz, mogę z tą beta zaczekać do poniedziałku, będzie to 12 dpo 🤔
Nie wiem, dlatego zadałam pytanie, ja jeszcze nie biorę duphastonu, moja gin dopiero rozważa wprowadzenie go do mojego leczenia, może któraś z dziewczyn, która go bierze się wypowie i Ci pomoże 😉
 
Dziewczyny jak myślicie czy zapalenie żołądka moze być przyczyną poronienia? 1 poronienie i kolejne poronienie miałam wtedy kiedy bolał mnie żołądek.
Drugie pytanie: kiedy najszybciej od owulacji można zrobić test ciążowy?
 
Dziewczyny jak myślicie czy zapalenie żołądka moze być przyczyną poronienia? 1 poronienie i kolejne poronienie miałam wtedy kiedy bolał mnie żołądek.
Drugie pytanie: kiedy najszybciej od owulacji można zrobić test ciążowy?
Ale miałaś stwierdzone zapalenie żołądka? Bo to, że bolał Cię żołądek nie oznacza odrazu, że było to zapalenie, może po prostu coś zjadłaś ciężkostrawnego. Nie wiem czy może mieć to wpływ na poronienie, raczej wątpię. Test ciążowy jest wiarygodny 14 dni po owulacji.
 
Ale miałaś stwierdzone zapalenie żołądka? Bo to, że bolał Cię żołądek nie oznacza odrazu, że było to zapalenie, może po prostu coś zjadłaś ciężkostrawnego. Nie wiem czy może mieć to wpływ na poronienie, raczej wątpię. Test ciążowy jest wiarygodny 14 dni po owulacji.
Tak lekarz to stwierdził. Żołądek bolał mnie ponad miesiąc ale po diecie lekkostrawnej przeszlo. Teraz ponownie wróciło i 2 poronienie. Pewnie to zbieg okoliczności. Dziękuję za odp.
 
reklama
Do góry