reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Jeden pękł, drugi nie. Ale mi mówiła że organizm sam sobie z tym niepeknietym poradzi :D nie wiem czy rośnie dalej, czy będzie z tego jakaś torbiel, ale żadnego dyskomfortu nie odczuwam. Nie kazała się martwić to chyba wie co mówi :D w niedzielę jest termin @,będzie 14 dpo i
wtedy zamierzam zatestowac rano. Mam nadzieję że @ mnie nie uprzedzi :D
Ej nie załamuj się lala :* poczytaj sobie ze takie rzeczy się zdarzają :) ja przed stymulacja przeczytałam wszystkie za i przeciw :D zazwyczaj te torbiele są wydalane podczas @. Czasem się tak zdarza. W pierwszym cyklu stymulowanym Ginka mówiła że zajście graniczy z cudem :) głowa do góry! Może w kolejnym miesiącu dostaniesz jakiś zastrzyk na pełnienie? :) na pewno będzie dobrze. W tym roku nam się uda! :D
Dzięki za dobre słowo! No ja właśnie miałam zastrzyk ale nie zadziałał wiec będę musiała przy kolejnej stymulacji mieć podwójna dawkę. Czasem staram się tym nie przejmować, a czasem znow dopada mnie dół i takie poczucie zmarnowania czasu 😔 no ale! Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tak widocznie miało być 🤷🏼‍♀️ Dawaj koniecznie znać rano w ndz jak poszło. Ogrnie 3mam kciuki 🥰
 
reklama
Dzięki za dobre słowo! No ja właśnie miałam zastrzyk ale nie zadziałał wiec będę musiała przy kolejnej stymulacji mieć podwójna dawkę. Czasem staram się tym nie przejmować, a czasem znow dopada mnie dół i takie poczucie zmarnowania czasu 😔 no ale! Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tak widocznie miało być 🤷🏼‍♀️ Dawaj koniecznie znać rano w ndz jak poszło. Ogrnie 3mam kciuki 🥰
Pewnie ze dam znać :* wiem że taki dół czasem przychodzi. Na pewno do każdej z nas. Ale dopiero zaczęłyśmy stymulacje, monitoring. Faktycznie gdyby za pierwszym razem się udało to byłby cud. Tzw.złoty strzał :D też już bym chciała mieć to z głowy. Nowy cykl to nowe szanse :) uda się nam, zobaczysz. W którym dniu cyklu obecnie jesteś? Masz coś na wywołanie? Pamiętam że miałaś nieregularny cykl. Żebyś za długo nie musiała czekać na ten nowy :)
 
@Gryfin uwielbiam te Twoje powitanki 🥰

Dziewczyny, również życzę Wam udanego dnia 😊 my dzisiaj jedziemy do znajomych z Wrocławia w odwiedziny dzidziulka 👶 trochę odkladalam to w czasie bo dziewczyna miała termin na 30 stycznia a ja na dzień po niej. Ja niestety straciłam tą ciążę a oni dzisiaj cieszą się małym czlowieczkiem. Oczywiście para bez ślubu, typowa wpadka, sami byli w szoku 🙈 ale są szczęśliwi, ciąża przyspieszyła trochę ich decyzję więc myślę że ślub to kwestia czasu. Tak więc dzisiaj kierunek Wrocław a jutro idziemy na komunię. Zleci mi ten weekend jak z bicza strzelił 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry