reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny wczoraj lekkie plamienie dosłownie mini mini ... dziś nic ... jutro według aplikacji @ ma przyjść... juz nie wiem co myśleć. Testy negatywne raczej, bo bladziochy już przestalam uznawać za pozytywny. Symptomy wszystkie się skończyły jak bole w podbrzuszu, kłucie w jajniku i podbrzuszu, bolące sutki, bol w okolicach odcinka lędźwiowego.Wszystko minęło w ciągu jednej nocy. Wygląda na to, że okres się spóźni i nie będzie go jutro. Ile czekac jeszcze do kolejnego testu? Nie wiem kiedy była owulacja dokladnie bo to mój pierwszy cykl po wyjęciu Mireny. Dodajcie jakieś słowa otuchy może nawet nie ciążowych ale ogólnie. Przynajmniej jak dostanę okres będę wiedział że wszystko jest w normie .
 
Dziewczyny wczoraj lekkie plamienie dosłownie mini mini ... dziś nic ... jutro według aplikacji @ ma przyjść... juz nie wiem co myśleć. Testy negatywne raczej, bo bladziochy już przestalam uznawać za pozytywny. Symptomy wszystkie się skończyły jak bole w podbrzuszu, kłucie w jajniku i podbrzuszu, bolące sutki, bol w okolicach odcinka lędźwiowego.Wszystko minęło w ciągu jednej nocy. Wygląda na to, że okres się spóźni i nie będzie go jutro. Ile czekac jeszcze do kolejnego testu? Nie wiem kiedy była owulacja dokladnie bo to mój pierwszy cykl po wyjęciu Mireny. Dodajcie jakieś słowa otuchy może nawet nie ciążowych ale ogólnie. Przynajmniej jak dostanę okres będę wiedział że wszystko jest w normie .
Badz dobrej mysli i czekaj na @. Jak nie przyjdzie na kilka dni pójdź na betę ;)
 
reklama
Dziewczyny wczoraj lekkie plamienie dosłownie mini mini ... dziś nic ... jutro według aplikacji @ ma przyjść... juz nie wiem co myśleć. Testy negatywne raczej, bo bladziochy już przestalam uznawać za pozytywny. Symptomy wszystkie się skończyły jak bole w podbrzuszu, kłucie w jajniku i podbrzuszu, bolące sutki, bol w okolicach odcinka lędźwiowego.Wszystko minęło w ciągu jednej nocy. Wygląda na to, że okres się spóźni i nie będzie go jutro. Ile czekac jeszcze do kolejnego testu? Nie wiem kiedy była owulacja dokladnie bo to mój pierwszy cykl po wyjęciu Mireny. Dodajcie jakieś słowa otuchy może nawet nie ciążowych ale ogólnie. Przynajmniej jak dostanę okres będę wiedział że wszystko jest w normie .
Może jeszcze przyjdzie @,do jutra trochę czasu. Ja przy ostatnim okresie miałam tak że zero objawów które zawsze zwiastowały @, zaczęło się śluzem podbarwiony tylko na brązowo a nast dnia odrazu mnie zalało. Każdy cykl jest inny.
 
Do góry