reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny! Jestem po wizycie . 8dc endometrium 9mm, pęcherzyk z prawego jajnika 17mm. Ginka powiedziala ze jest pieknie , kolejna wizyta w niedziele. Wtedy tez bedziem chyba zastrzyk z otrivelle i przytulanki 🙈 trzymajcie kciuki ✊🏼 Troche mnie pocieszyła mam nadzieje ze sie uda w tym cyklu 🙈✊🏼
Super! Czyli będzie się dzialo w weekend 🥰
 
reklama
Dziewczyny mój chłopak zrobił sobie badania przed rozpoczęciem starań, bo nie chciał, żebym ja zaczęła brać te wszystkie leki nie wiedząc czy u niego wszystko w porządku. Co sądzicie? 🤔
 

Załączniki

  • DDA11E31-08FA-43A6-8579-02512D81A19F.jpeg
    DDA11E31-08FA-43A6-8579-02512D81A19F.jpeg
    168,5 KB · Wyświetleń: 91
  • 3F09B4F4-A557-4D12-BBEB-3BFAFC8C8327.jpeg
    3F09B4F4-A557-4D12-BBEB-3BFAFC8C8327.jpeg
    216,4 KB · Wyświetleń: 88
Hej mam pytanie, dziś byłam sprawdzić czy była owulacja. Wszystko jest super ale na drugim jajniku widać już pęcherzyki mimo że tydzień temu ich nie było. Czy to jest ok? Gin mówił żeby się nie przejmować ale sama nie wiem.
 
Cześć dziewczyny 😉😋 powiedzcie mi proszę bo dużo się tu pisze o słabych plemnikach itp. Jak to jest? Dlaczego one są takie słabe? Czy to przez dietę? Czy przez styl pracy? Czy wasi partnerzy siedzą za biurkiem i grzeją tych małych żołnierzyków a oni później nie mają siły? 🤷‍♂️😜 Podzielcie sie swoimi opiniami 😉
 
Cześć dziewczyny 😉😋 powiedzcie mi proszę bo dużo się tu pisze o słabych plemnikach itp. Jak to jest? Dlaczego one są takie słabe? Czy to przez dietę? Czy przez styl pracy? Czy wasi partnerzy siedzą za biurkiem i grzeją tych małych żołnierzyków a oni później nie mają siły? 🤷‍♂️😜 Podzielcie sie swoimi opiniami 😉
Duzo czynników ma wpływ na jakos plemników: dieta, styl zycia, praca, stres , nerwy , używki- No wszystko :) moj maz ma firmę budowalna, do tego jest piłkarzem , prowadzi raczej zdrowy styl zycia i wyniki ma dobre ;)
 
reklama
Do góry