reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, czy mogę brać Ovarin w trakcie trwającego cyklu? Czy muszę czekać na pierwszy dzień miesiączki, który nie wiem kiedy przyjdzie 🤷‍♀️ I czy mogę go łączyć z duphastonem na wywołanie?
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Byłam wczoraj w szpitalu na Polnej w Poznaniu z myślą że mi pomogą. Wiecie z czym się spotkałam ?! Dostałam jeden wielki opie#dol że przyjechałam do nich z czymś takim. Całkowicie zrezygnowana wróciłam do domu, już nie miałam ochoty na jakiekolwiek wizyty ani w szpitalach ani u lekarzy ale dzięki wsparciu mojego R pojechaliśmy dzisiaj o 12 do szpitala na ul.Lutycka na SOR gdzie przyjęli mnie bezproblemowo. Zrobili mi usg i wyniki krwi. Pani doktor sama stwierdziła że to nie jest miesiaczka , endo 18mm . Suma sumarum zapisała mi Duphaston 2x1 przez 10 dni , jak skończę je brać to po 5 dniach powinnam dostać @ i jak mi się skończy to mam zapisać się na wizytę do poradni przyszpitalnej. Dodatkowo wypisała mi na kartce badania jakie mam zrobić skoro staramy się o dziecko i wysłać jej wyniki smsem.
 
8885AF23-C1A1-4AE3-B83D-1A6128F2C4A5.jpeg
Czy według was test pozytywny, lekko widoczna kreseczka, cień cienia, staramy się tyle czasu i nie wiem czy wariuje czy naprawdę coś widać? Powiedzcie co myślicie ?
 
Zawsze jak w zegarku mam cykle 29 dni, dzisiaj okres spóźnia mi się 3 dzień
A kiedy mialas owu? Cykle moga sie przesuwać z roznych powodow. Byc moze Twoj wlansie sie przesunął a moze jeszcze za wczesnie na test :)
Jak bardzo sie niecierpliwisz to moze wybierz sie na betę, bedziesz miala pewność :)
 
reklama
A kiedy mialas owu? Cykle moga sie przesuwać z roznych powodow. Byc moze Twoj wlansie sie przesunął a moze jeszcze za wczesnie na test :)
Jak bardzo sie niecierpliwisz to moze wybierz sie na betę, bedziesz miala pewność :)
Byłam na hcg w dniu spodziewanej miesiaczki, wiem wcześnie ale tyle już się staramy, wyszło 2,3 czy to może być początek rozwoju ciąży ?
 
Do góry