reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Masz na to jakieś leki? 🤔
Na to leków nie ma z tego co mi lekarz mówił, w środę idę, żeby odstawić antykoncepcję i zacząć przyjmować leki na wywołanie owulacji i cholera wie na co jeszcze u mnie trochę tego jest, żeby móc rozpocząć starania to pewnie się dowiem czegoś więcej. Ale wydaje mi się, że jedyne leki, które przy tym mają pomóc to właśnie te stymulujące.
 
reklama
Na to leków nie ma z tego co mi lekarz mówił, w środę idę, żeby odstawić antykoncepcję i zacząć przyjmować leki na wywołanie owulacji i cholera wie na co jeszcze u mnie trochę tego jest, żeby móc rozpocząć starania to pewnie się dowiem czegoś więcej. Ale wydaje mi się, że jedyne leki, które przy tym mają pomóc to właśnie te stymulujące.
Coś czuję że długa droga przed Nami, ale damy radę!! 😊😙
 
Hej dziewczyny! Mnie trochę nie było musiałam się zregenerować po kolejnej nieudanej próbie 🥺 ale już jest oki obecnie 6dc i od jutra zaczynamy się starać plus zaczęłam brać prognacare i mój facet tez i one ogólnie cieszą się bardzo dobra opinia bo wiele kobitek pisało ze przy drugim opakowaniu zachodziły w ciąże a wcześniej starały się dłuższy czas i nic ale wiadomo podchodzę do tego z głowa bo z kolejnym nieudanym cyklem uczę się cierpliwości 😃 ostatnio tez dodała mi otuchy koleżanka bo sama starała się 8miesiecy ale póki nie odpuściła to się nie udawało dopiero jak głowa odpoczęła nagle dwie kreski także trzymam za nas wszystkie kciuki 😍
A te leki bierzesz na własna reke czy lekarz polecil?
ja bym byla ostrożna, cos co pomaga innym niekoniecznie moze miec dobry wpływ na Twoj organizm ;) moze zapytaj lekarza o te leki :)
Ja to jestem sceptyczna jesli chodzi o branie czegos na własna reke, szczegolnie jesli chodzi o starania :)
Bierzesz jakies inne leki?
 
A te leki bierzesz na własna reke czy lekarz polecil?
ja bym byla ostrożna, cos co pomaga innym niekoniecznie moze miec dobry wpływ na Twoj organizm ;) moze zapytaj lekarza o te leki :)
Ja to jestem sceptyczna jesli chodzi o branie czegos na własna reke, szczegolnie jesli chodzi o starania :)
Bierzesz jakies inne leki?
nie nie biorę ale to są zwykle witaminy dla niej i dla niego pregnacare myśle ze tym raczej sobie nie zaszkodzę 🙂 i nie trzeba konsultować tego z lekarzem 🙂
 
Oki 😉 myslalam ze cos poważniejszego 🙃
nie nie tak to sama bym się bała brać 😄 ale te witaminy w uk maja bardzo dobra opinie ludzie opisują swoje przypadki ze po ilus tam miesiącach a nawet i latach nie mogli zajść a tu po dwóch trzech opakowaniach dwie kreseczki tak jak mówię wiadomo ze trzeba z głowa podejść do tego bo nie ma złotego środka ale kto wie nie zaszkodzi spróbować 🙂
 
nie nie tak to sama bym się bała brać 😄 ale te witaminy w uk maja bardzo dobra opinie ludzie opisują swoje przypadki ze po ilus tam miesiącach a nawet i latach nie mogli zajść a tu po dwóch trzech opakowaniach dwie kreseczki tak jak mówię wiadomo ze trzeba z głowa podejść do tego bo nie ma złotego środka ale kto wie nie zaszkodzi spróbować 🙂
A takim razie trzymam kciuki ;)
 
Dziewczyny! Jestem po wizycie . 8dc endometrium 9mm, pęcherzyk z prawego jajnika 17mm. Ginka powiedziala ze jest pieknie , kolejna wizyta w niedziele. Wtedy tez bedziem chyba zastrzyk z otrivelle i przytulanki 🙈 trzymajcie kciuki ✊🏼 Troche mnie pocieszyła mam nadzieje ze sie uda w tym cyklu 🙈✊🏼
 
reklama
nie nie tak to sama bym się bała brać 😄 ale te witaminy w uk maja bardzo dobra opinie ludzie opisują swoje przypadki ze po ilus tam miesiącach a nawet i latach nie mogli zajść a tu po dwóch trzech opakowaniach dwie kreseczki tak jak mówię wiadomo ze trzeba z głowa podejść do tego bo nie ma złotego środka ale kto wie nie zaszkodzi spróbować 🙂
Ja tez jestem z uk i też biore pregnacare tyle że ja zakupiłam before conception;) 3 tydzien już biore
 
Do góry