reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A mogę zapytać co to za dieta? ☺ ja mam wykupione diety od Lenartowicz i z Akademii Płodności. Do kupy jakoś 300 zł ponad wydałam i nie smakuje mi to 🙈😣 kasa wywalona na diety a druga rzecz jest taka że same zakupy dla mnie to dość duży koszt 🙄
Dieta z Fabryki Siły 😊 może to brzmi zabawnie ale przerabiałam diety z vitaline od dietetyka, chodawkowska, lewandowska i dopiero przy tej jestem zadowolona a mam ją od października 😊 wypełniasz ankietę i na jej podstawie ustawiasz dosłownie wszystko pod siebie - ilość posiłków, czas przygotowania, formę gotowania, wykluczasz produkty których nie chcesz, określasz budżet czy wysoki/normalny/niski. Na początku mieliśmy z mężem osobne diety ale jak jedliśmy wszystkie posiłki osobno to było dużo więcej gotowania a teraz od ponad miesiąca mamy dietę partnerską (indywidualne zapotrzebowania) ale na tych samych produktach i jest super. Dodatkowo masz listę zakupów w aplikacji automatycznie generowaną na ile dni chcesz 😄 regularnie wykonuje się pomiary ciała i oni wszystko na bieżąco dostosowują, posiłki nie powtarzają się często. Kontakt z dietetykiem jest super, dieta jest tania. A co do zakupów to serio nie płacimy dużo 🙈 ale tak serio, serio 😄 mam gdzieś paragony i to nigdy nie były kwoty zwalające z nóg więc mogę polecić 😄 jakbyś chciała zobaczyć przykładowe posiłki to daj znać to wyślę - i co najważniejsze to nie jest dieta typu 1400kcal czy jakieś głodówki. Ja chodzę najedzona cały czas, nie podjadam a waga spada 🙈
 
reklama
Ja się właśnie zastanawiam nad tą dietą z Akademii Płodności ale boję się wywalić kasę jakby mi to miało nie smakować :p
Też myślałam, ale jak się zapiszesz do nich do newslettera, to wysyłają Ci darmową dietę dla kobiety i mężczyzny na tydzień i jak ja to przejrzałam, to dla mnie jedynie jakieś inspiracje tam są, bo jest sporo koktajli, których my raczej nie lubimy, dodatkowo dla nas kurczak z suchą kaszą i brokułem bez żadnego sosu to też średnio :D a 100 zł za inspiracje nie chce płacić...
 
A na wizycie w środę był dziwnie zmieszany po badaniu trochę mnie to zdziwiło, ale na moje pytanie czy wszystko jest ok, usłyszałam odpowiedź, że tak, że żadnej torbieli na jajniku nie ma, pomimo, że pęcherzyk 26 mm to chyba trochę duży, ale zastrzyk podałam jak kazał i nawet nie powiedział, że mam odstawić Estrofem, który mam brać jeszcze przez 7 dni ( a to z tego co wnioskuje na "przyrost" endometrium)... I weź tu zaufaj swojemu lekarzowi... 😣😣
A endo jakie mialas? Pęcherzyk spory jak 26mm
 
Dieta z Fabryki Siły 😊 może to brzmi zabawnie ale przerabiałam diety z vitaline od dietetyka, chodawkowska, lewandowska i dopiero przy tej jestem zadowolona a mam ją od października 😊 wypełniasz ankietę i na jej podstawie ustawiasz dosłownie wszystko pod siebie - ilość posiłków, czas przygotowania, formę gotowania, wykluczasz produkty których nie chcesz, określasz budżet czy wysoki/normalny/niski. Na początku mieliśmy z mężem osobne diety ale jak jedliśmy wszystkie posiłki osobno to było dużo więcej gotowania a teraz od ponad miesiąca mamy dietę partnerską (indywidualne zapotrzebowania) ale na tych samych produktach i jest super. Dodatkowo masz listę zakupów w aplikacji automatycznie generowaną na ile dni chcesz 😄 regularnie wykonuje się pomiary ciała i oni wszystko na bieżąco dostosowują, posiłki nie powtarzają się często. Kontakt z dietetykiem jest super, dieta jest tania. A co do zakupów to serio nie płacimy dużo 🙈 ale tak serio, serio 😄 mam gdzieś paragony i to nigdy nie były kwoty zwalające z nóg więc mogę polecić 😄 jakbyś chciała zobaczyć przykładowe posiłki to daj znać to wyślę - i co najważniejsze to nie jest dieta typu 1400kcal czy jakieś głodówki. Ja chodzę najedzona cały czas, nie podjadam a waga spada 🙈
Możesz podesłać jakieś przykładowe, odezwij się do mnie na priv 😗 ale ja muszę eliminować nabiał a nie wiem czy u nich da się taka dietę eliminacyjną 🤔 chociaż mi już szkoda kasy na te gotowe diety bo póki co to tak jak pisałam jakoś nie umiem się zmotywować 🙈
Ja się właśnie zastanawiam nad tą dietą z Akademii Płodności ale boję się wywalić kasę jakby mi to miało nie smakować :p
Ja się teraz zastanawiałam nad tą dietą wiosenną, bo mam zimową a widziałam ze wiosenna ma posiłki które dość smacznie brzmią z samej nazwy 😁
 
Kurcze, pisałyście wcześniej o tym endometrium i ja w 9dc miałam 9mm 🙄 ciekawe do ilu mi dobiło ale jak na razie mam 2dc i nie mam mocno obfitego krwawienia. Nie zapeszając nawet nie mam skrzepów za dużo, bo miesiąc temu to była masakra 😫
 
reklama
Do góry