reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, który olej z wiesiołka najlepiej przyjmować na poprawę śluzu? Jak dotąd brałam 1 łyżkę stołowa dziennie (od 1dc do owulacji) oleju OlVita ale jakoś nie widziałam spektakularnych efektów [emoji849] może lepiej w tabletkach? Albo w formie płynnej ale innej firmy? Jakie macie doświadczenia? Bo nie dość że libido zerowe to na dodatek poślizgu też ze świecą w dzień szukać [emoji31][emoji2356]

I druga kwestia - używa któraś z Was tych żeli nawilżających wspomagających zapłodnienie? Wiem ze są takie firmy Conceive Plus ale moze macie doświadczenie z jakimiś innymi? Warto??

Ja uważam ze te żele nie tyle wspomagają zapłodnienie, co po prostu mu nie przeszkadzają tak jak inne lubrykanty mające w składzie środki plemnikobojcze [emoji6] wiec jeśli masz problem z suchością - to polecam korzystać, sama korzystam. Ale jeśli chcesz to potraktować jako zwiększenie szans - moim zdaniem nie ma sensu.
 
reklama
Wiem, że sporo z Was ma monitorowanie cyklu, to pewnie będziecie miały większe rozeznanie w temacie. Z waszego doświadczenia, jak szybko przyrasta endometrium?
 
Wiem, że sporo z Was ma monitorowanie cyklu, to pewnie będziecie miały większe rozeznanie w temacie. Z waszego doświadczenia, jak szybko przyrasta endometrium?
Hej :) U mnie to wyglądało tak, 10 dc endo 7 mm, 14 dc endo 20 mm i 16 dc też edno 20 mm, nie wiem czy bierzesz jakieś wspomagacze czy nie, ale ja jestem na estrofemie przy kuracji CLO.
 
Hej :) U mnie to wyglądało tak, 10 dc endo 7 mm, 14 dc endo 20 mm i 16 dc też edno 20 mm, nie wiem czy bierzesz jakieś wspomagacze czy nie, ale ja jestem na estrofemie przy kuracji CLO.
Dzięki wielkie za odpowiedź :) Nie biorę żadnych wspomagaczy. Odstawiłam niedawno tabletki, byłam na kontroli u gina i wyszło endometrium 5mm i pęcherzyk 19mm. Teoretycznie wiem, że endometrium rośnie około 1mm dziennie bez wspomagaczy, więc jakieś szanse że dobije do tych minimum 7-8mm przed owulacją chyba są.
 
Jak miesiaczka nie przyjdzie to też czekać 😒 ostatnią miesiączkę miałam 13.04 a cykle mam 30 lub 31 dni , plamie od 7.05 . Na nic nie dał mi skierowanie i właśnie tak myślimy z narzeczonym czy nie jechać na SOR żeby zbadali mnie od góry do dołu .
Dziwne, czyli to plamienie wystąpiło jakby tydzien przed spodziewana @? Dobrze licze? Ja bym to zbadała. Nie nakręcaj sie na nic strasznego , po prostu chcialabym widziec czy na pewno wszystko jest Ok :)
Nie bardzo rozumiem dlaczego kazali Ci czekac, na co?😏 moze lekarz sam nie potrafił wytlumaczyc tego plamienia.
W sumie nie wiadomo... Przestał się rozwijać i tyle 🤷 we wtorek idę do szpitala, będę miała już wyniki krwi to może się czegoś dowiem. Chwilowo trzymam się silnej motywacji 🙂 cieszę się, że już "urodziłam" (ból masakryczny) pecherzyk i okoliczne tkanki, bo w tej sytuacji powinno się udać bez łyżeczkowania i będzie można szybko działać
Bardzo mi przykro 😔ile to sie musimy nacierpieć ile przejsc przed tym naszym „celem”🤦🏻‍♀️ zycze Ci zebys mogla zaczac dzialac jak najszybciej 😉

Do czasu poronienia miałam regularne 32 dni. Od pazdzienika do stycznia nie miałam praktycznie w ogóle okresu. Jedynie jakieś krwawienia. To nasz 3 cykl starań. 17 kwietnia powinna być owulacja, test owulacyjny pokazał-mimo, że żadnych objawów nie miałam. Następnie pod koniec kwietnia dosłownie zalał mnie płodny śluz. Zrobiłam 30 kwietnia test owu (z 2 firm) i oba wyszły pozytywne. Jeżeli faktycznie wtedy byla owulacja to okres powinnam mieć jutro. Na pewno zrobię test z rana w weekend jeżeli nadal jej nie będzie.
Ja uwazam ze owulacje mialas 30.04 .
17.04 bez zadnych objawow i z negatywnym testem owulacyjnym wiec wiadomo juz Ze Ci sie przesunęła.
to wszystko jest mozliwe, mi tez sie przesunęła owu ostatnio. Moze nie o tyle dni co Tobie ale jednak..
A jeszcze do tego dochodzi u Ciebie poronienie :( ktore Takze mogło wpłynąć na Dlugosc i rozlegulowanie cyklu. Moze troszke czasu minąć zanim Ci sie znowu cykl unormuje ;) Takze spokojnie, najwazniejsze to słuchac swojego ciała :)
 
reklama
Endo 20 mm to aż za duże. Rozmawiałaś o tym z ginekologiem?
Jejku teraz mnie trochę przestraszyłaś, nic nie mówił, że jest coś nie tak, w poniedziałek zapytam, kurczę, człowiek chodzi do tych lekarzy, wydaje pieniądze, a oni nawet żadnych porządnych informacji nie mogą dać...
 
Do góry