reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

@Kropka.88
@coca
@Paula55
Jejku dziewczyny przepraszam Was najmocniej, wprowadziłam Was w błąd, teraz sprawdziłam jak wróciłam do domu, że moje enodo ma 12 mm a nie 20 mm, ja już może przestane na razie myśleć o tych moich cyklach, bo oszaleje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Trochę się uspokoiłam, bo te 20 mm mnie zdenerwowało 🙈🙈
Najważniejsze, że jednak wszystko jest ok :)
 
reklama
Kurcze, pisałyście wcześniej o tym endometrium i ja w 9dc miałam 9mm 🙄 ciekawe do ilu mi dobiło ale jak na razie mam 2dc i nie mam mocno obfitego krwawienia. Nie zapeszając nawet nie mam skrzepów za dużo, bo miesiąc temu to była masakra 😫
To ladne jak 9mm . Teraz jestes w 2dc a mierzone mialas w poprzednim cyklu i bylo te 9mm?
 
Dziwne, czyli to plamienie wystąpiło jakby tydzien przed spodziewana @? Dobrze licze? Ja bym to zbadała. Nie nakręcaj sie na nic strasznego , po prostu chcialabym widziec czy na pewno wszystko jest Ok :)
Nie bardzo rozumiem dlaczego kazali Ci czekac, na co?😏 moze lekarz sam nie potrafił wytlumaczyc tego plamienia.

Bardzo mi przykro 😔ile to sie musimy nacierpieć ile przejsc przed tym naszym „celem”🤦🏻‍♀️ zycze Ci zebys mogla zaczac dzialac jak najszybciej 😉


Ja uwazam ze owulacje mialas 30.04 .
17.04 bez zadnych objawow i z negatywnym testem owulacyjnym wiec wiadomo juz Ze Ci sie przesunęła.
to wszystko jest mozliwe, mi tez sie przesunęła owu ostatnio. Moze nie o tyle dni co Tobie ale jednak..
A jeszcze do tego dochodzi u Ciebie poronienie :( ktore Takze mogło wpłynąć na Dlugosc i rozlegulowanie cyklu. Moze troszke czasu minąć zanim Ci sie znowu cykl unormuje ;) Takze spokojnie, najwazniejsze to słuchac swojego ciała :)
Ale właśnie 17 kwietnia mimo, że brak objawów owu test wyszedł pozytywny. Ja używam clearblue, więc one pokazują albo kółeczko puste albo buzke. Ale też mi się wydaje, że prawdopodna owu mogła być jednak tego 30 kwietnia
 
Hej dziewczyny! Mnie trochę nie było musiałam się zregenerować po kolejnej nieudanej próbie 🥺 ale już jest oki obecnie 6dc i od jutra zaczynamy się starać plus zaczęłam brać prognacare i mój facet tez i one ogólnie cieszą się bardzo dobra opinia bo wiele kobitek pisało ze przy drugim opakowaniu zachodziły w ciąże a wcześniej starały się dłuższy czas i nic ale wiadomo podchodzę do tego z głowa bo z kolejnym nieudanym cyklem uczę się cierpliwości 😃 ostatnio tez dodała mi otuchy koleżanka bo sama starała się 8miesiecy ale póki nie odpuściła to się nie udawało dopiero jak głowa odpoczęła nagle dwie kreski także trzymam za nas wszystkie kciuki 😍
 
Hej dziewczyny! Mnie trochę nie było musiałam się zregenerować po kolejnej nieudanej próbie 🥺 ale już jest oki obecnie 6dc i od jutra zaczynamy się starać plus zaczęłam brać prognacare i mój facet tez i one ogólnie cieszą się bardzo dobra opinia bo wiele kobitek pisało ze przy drugim opakowaniu zachodziły w ciąże a wcześniej starały się dłuższy czas i nic ale wiadomo podchodzę do tego z głowa bo z kolejnym nieudanym cyklem uczę się cierpliwości 😃 ostatnio tez dodała mi otuchy koleżanka bo sama starała się 8miesiecy ale póki nie odpuściła to się nie udawało dopiero jak głowa odpoczęła nagle dwie kreski także trzymam za nas wszystkie kciuki 😍
Trzymam kciuki i udanych staranek:D przed wami pracowite dni....😊
 
Hej hej! Jestem w szoku, jak wiele jest tutaj historii o zajściu w ciążę dopiero wtedy, gdy się odpuści. 😱 To pokazuje, że naprawdę wiele siedzi w naszej głowie. Zresztą wiem sama po sobie, że jak sobie wmówię, że jestem w ciąży, to nagle mam wszystkie objawy i okres mi się tydzień spóźnia.
W każdym razie ja sobie zamówiłam kolejne opakowanie Duphavitu i dobrałam 3 testy na smarta 😅 Niech sobie czekają na lepsze czasy (oby już niedługo 🙏)
IMG20210514131625.jpg
 
reklama
Do góry