reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale co, skończył Ci się czy jak? [emoji39] może próbuj dzwonić gdzieś indziej
Powinnam zacząć brać od jutra, na wywołanie okresu..Myślałam ze mam jeszcze w domu i nie prosiłam lekarza o receptę, a się okazało ze brak. A teraz lekarz nie odbiera, a u innego będę musiała płacić i za konsultacje i za receptę
 
Hej dziewczyny! Mnie trochę nie było musiałam się zregenerować po kolejnej nieudanej próbie [emoji3064] ale już jest oki obecnie 6dc i od jutra zaczynamy się starać plus zaczęłam brać prognacare i mój facet tez i one ogólnie cieszą się bardzo dobra opinia bo wiele kobitek pisało ze przy drugim opakowaniu zachodziły w ciąże a wcześniej starały się dłuższy czas i nic ale wiadomo podchodzę do tego z głowa bo z kolejnym nieudanym cyklem uczę się cierpliwości [emoji2] ostatnio tez dodała mi otuchy koleżanka bo sama starała się 8miesiecy ale póki nie odpuściła to się nie udawało dopiero jak głowa odpoczęła nagle dwie kreski także trzymam za nas wszystkie kciuki [emoji7]
Trzymam kciuki za starania! U mnie dziś 9dc i też zaczynamy kolejnycykl starań [emoji3526] w pierwszą ciążę zaszłam jak totalnie odpuściłam bo zajęłam się Organizacja szlachetnej paczki i nie miałam czasu na myślenie o staraniach i wtedy zaskoczyło. Więc luźns "glowa" ma tu dużo do gadania [emoji3526]
 
Dziewczyny które brały duphaston czy wasze miesiączki były po nim inne ?
Miałam go brać od 17 dc przez 10 dni, odstawiłam go 3 dni temu i wczoraj brzuch bolał jak na @ i pojawiło się plamienie, krwi było mało tylko widoczna na tamponie (spokojnie wystarczyła by wkładka), dziś znów ból brzucha i minimalne ilości krwi czy któraś tak miała czy wczoraj liczyć jako 1dc bo już zgłupiałam a od 4dc mam brać CLO i sama już nie wiem 🙉
 
Obfite to pierwsze dwa dni leci jak z wodospadu🙈🙈, ale strasznie bolesne, do takiego stopnia, że wymiotuje, dzień z życia wycięty, kończę na IP z zastrzykiem przeciwbólowym 😣
No nic i tak się na ten cykl nie nastawiałam...
Tak skaczę trochę z tematu na temat, wybaczcie: Wyczytałam na tym forum, ale w innym temacie, chyba z 2020 roku, że jeżeli pęcherzyki nie pękają to stosunek LH do FSH jest zły, wiecie coś może na ten temat? Mi przed stymulacją też tworzył się torbiele z niepękniętych pęcherzyków, może musiałabym uderzyć w te hormony ( niemniej jednak uważam, że lekarz powinien na to wpaść). Moje wyniki w 3dc. LH: 11,39 mlU/ml, FSH: 5,14 mlU/ml 🤔🤔
Stosunek LH:FSH powinien wynosić ok 1 i wyniki powinny być prawie równe, z tego co mi mój ginekolog endokrynolog mówił to nawet FSH powinno być lekko wyższe niż LH, masz zdecydowanie zbyt wysoki ja mam dokładnie to samo i lekarz powiedział, ze tak być nie powinno i faktycznie może to powodować zaburzenia związane z pękaniem pęcherzyków i owulacją 🙁
 
reklama
Stosunek LH:FSH powinien wynosić ok 1 i wyniki powinny być prawie równe, z tego co mi mój ginekolog endokrynolog mówił to nawet FSH powinno być lekko wyższe niż LH, masz zdecydowanie zbyt wysoki ja mam dokładnie to samo i lekarz powiedział, ze tak być nie powinno i faktycznie może to powodować zaburzenia związane z pękaniem pęcherzyków i owulacją 🙁
Masz na to jakieś leki? 🤔
 
Do góry