reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Jejku teraz mnie trochę przestraszyłaś, nic nie mówił, że jest coś nie tak, w poniedziałek zapytam, kurczę, człowiek chodzi do tych lekarzy, wydaje pieniądze, a oni nawet żadnych porządnych informacji nie mogą dać...
Dokladnie, czasami mam wrazenie ze kazda informacje siła musze wyciągać. Wszystko zatrzymuje dla siebie , malo mowi ale kase bierze niemała 🤦🏻‍♀️
 
Dokladnie, czasami mam wrazenie ze kazda informacje siła musze wyciągać. Wszystko zatrzymuje dla siebie , malo mowi ale kase bierze niemała 🤦🏻‍♀️
A na wizycie w środę był dziwnie zmieszany po badaniu trochę mnie to zdziwiło, ale na moje pytanie czy wszystko jest ok, usłyszałam odpowiedź, że tak, że żadnej torbieli na jajniku nie ma, pomimo, że pęcherzyk 26 mm to chyba trochę duży, ale zastrzyk podałam jak kazał i nawet nie powiedział, że mam odstawić Estrofem, który mam brać jeszcze przez 7 dni ( a to z tego co wnioskuje na "przyrost" endometrium)... I weź tu zaufaj swojemu lekarzowi... 😣😣
 
Jejku teraz mnie trochę przestraszyłaś, nic nie mówił, że jest coś nie tak, w poniedziałek zapytam, kurczę, człowiek chodzi do tych lekarzy, wydaje pieniądze, a oni nawet żadnych porządnych informacji nie mogą dać...

Spokojnie, wcale nie musi to być nic strasznego, może u Ciebie tak po prostu jest i masz bardzo obfite miesiączki [emoji6] jednak jest to wartość napewno większa niż standardowa, stad moje pytanie [emoji39]

IMG_8260.jpg
 
reklama
Spokojnie, wcale nie musi to być nic strasznego, może u Ciebie tak po prostu jest i masz bardzo obfite miesiączki [emoji6] jednak jest to wartość napewno większa niż standardowa, stad moje pytanie [emoji39]

Zobacz załącznik 1271321
Obfite to pierwsze dwa dni leci jak z wodospadu🙈🙈, ale strasznie bolesne, do takiego stopnia, że wymiotuje, dzień z życia wycięty, kończę na IP z zastrzykiem przeciwbólowym 😣
No nic i tak się na ten cykl nie nastawiałam...
Tak skaczę trochę z tematu na temat, wybaczcie: Wyczytałam na tym forum, ale w innym temacie, chyba z 2020 roku, że jeżeli pęcherzyki nie pękają to stosunek LH do FSH jest zły, wiecie coś może na ten temat? Mi przed stymulacją też tworzył się torbiele z niepękniętych pęcherzyków, może musiałabym uderzyć w te hormony ( niemniej jednak uważam, że lekarz powinien na to wpaść). Moje wyniki w 3dc. LH: 11,39 mlU/ml, FSH: 5,14 mlU/ml 🤔🤔
 
Do góry