reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie, nic takiego nie miałam.
Miałam też robione usg, podstawowe badania z krwi (morfologię, hormony, tarczycowe) i moja gin poza euthyroxem powiedziała, ze wszystko jest w porządku.
Cykle mam regularne, miesiaczki takie raczej zwykłe. Raz na jakiś czas zdarzy mi się plamienie przy owulacji, ale to podobno normalne.
Dziękuję, uspokoiłaś mnie :D Faktycznie, jak się czyta o różnych przypadlościach, to człowiek się zaczyna zatsanawiać i sobie coś wkręcać :)
Możesz spać spokojnie ;) Czekaj na swój moment w takim razie. Ja właśnie wyjelam spirali mirena 4 tygodnie temu i moje ciało szaleje.
 
reklama
Do góry