reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 ja trochę odżyłam i nawet jestem pozytywnie nastawiona mimo że to 25dc a ja wiem, że czekam już tylko na @ ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse więc cieszę się na niego, będzie to cykl stymulowany clostilbegytem 😁Myślicie, że jest jakaś szansa na powodzenie z tym lekiem? Piszcie co u Was 💛
Mysle ze jest !!!😊 duzo kobiet zachodzi po tym w ciaze :)
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Nie jestem jeszcze bardzo obeznana w tych sprawach.
Czy endometrioza ma bezpośredni związek z niedrożnością jajowodów? Jakie daje objawy? Czy jeśli nie mam żadnych objawów powinnam i tak robić badania w tym kierunku? Jeśli tak, to jakie?
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 ja trochę odżyłam i nawet jestem pozytywnie nastawiona mimo że to 25dc a ja wiem, że czekam już tylko na @ ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse więc cieszę się na niego, będzie to cykl stymulowany clostilbegytem 😁Myślicie, że jest jakaś szansa na powodzenie z tym lekiem? Piszcie co u Was 💛
A co u mnie.... ciąża dodała mi skrzydeł. Chociaż bardzo nie boję, bo jestem po biochemie to myślę że tutaj jednak będzie dobrze 🥰 czekam z niecierpliwością na pierwszą wizytę u gin
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 ja trochę odżyłam i nawet jestem pozytywnie nastawiona mimo że to 25dc a ja wiem, że czekam już tylko na @ ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse więc cieszę się na niego, będzie to cykl stymulowany clostilbegytem 😁Myślicie, że jest jakaś szansa na powodzenie z tym lekiem? Piszcie co u Was 💛
Mi po Clostilbegycie urosły pęcherzyki, ale nie pękły niestety, wczoraj podałam sobie zastrzyk Ovitrell, w pon jadę zobaczyć, czy pękły ✊✊
 
Dziewczyny, mam pytanie. Nie jestem jeszcze bardzo obeznana w tych sprawach.
Czy endometrioza ma bezpośredni związek z niedrożnością jajowodów? Jakie daje objawy? Czy jeśli nie mam żadnych objawów powinnam i tak robić badania w tym kierunku? Jeśli tak, to jakie?
Endomitrioza może mieć związek z niedrożnością jajowodów, osłabia płodność to napewno. Objawy mogą być różne kilka stron wcześniej opisałam swoje objawy. Najlepiej zrobić marker c 125 i przede wszystkim laparoskopię. Jakie objawy ty masz i skąd pomysł że to endo?
 
Endomitrioza może mieć związek z niedrożnością jajowodów, osłabia płodność to napewno. Objawy mogą być różne kilka stron wcześniej opisałam swoje objawy. Najlepiej zrobić marker c 125 i przede wszystkim laparoskopię. Jakie objawy ty masz i skąd pomysł że to endo?
Szczerze mówiąc nie mam żadnych objawów, pytam trochę z ciekawości no i z obawy, że może coś przechodzę bezobjawowo i warto by to sprawdzić. Dzięki za odpowiedź :)
 
Szczerze mówiąc nie mam żadnych objawów, pytam trochę z ciekawości no i z obawy, że może coś przechodzę bezobjawowo i warto by to sprawdzić. Dzięki za odpowiedź :)
Gdybyś miała endometrioze raczej byłyby objawy. Nieregularne cykle, bardzo bardzo obfite krwawienia, krwawienia między miesiączkami, bardzo złe samopoczucie, okropny nie ustający bol jakby ci ktoś nożem macicę i jajniki ciął. Endometrioza w skrócie to jest odprysk macicy, który przemieszcza się w inne parie ciała i złuszcza się jak macica stąd też torbiele czekoladowe ;) nie nakręcaj się i nie wmawiaj sobie niczego. Zrób sobie badania usg i krew :)
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 ja trochę odżyłam i nawet jestem pozytywnie nastawiona mimo że to 25dc a ja wiem, że czekam już tylko na @ ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse więc cieszę się na niego, będzie to cykl stymulowany clostilbegytem 😁Myślicie, że jest jakaś szansa na powodzenie z tym lekiem? Piszcie co u Was 💛
ja jestem właśnie po pierwszym cyklu z clostilbegytem i niestety zero reakcji na niego
 
reklama
A jeszcze zapytam miałaś kiedyś jakieś operacje jamy brzusznej ? Cesarke ?
Nie, nic takiego nie miałam.
Miałam też robione usg, podstawowe badania z krwi (morfologię, hormony, tarczycowe) i moja gin poza euthyroxem powiedziała, ze wszystko jest w porządku.
Cykle mam regularne, miesiaczki takie raczej zwykłe. Raz na jakiś czas zdarzy mi się plamienie przy owulacji, ale to podobno normalne.
Dziękuję, uspokoiłaś mnie :D Faktycznie, jak się czyta o różnych przypadlościach, to człowiek się zaczyna zatsanawiać i sobie coś wkręcać :)
 
Do góry