reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Staram się od wczoraj nadrobić wątek, ale tyle się u Was dzieje, że nie jest to proste 😅
Ja jestem po wizycie u gina. Moje jajniki "budzą się" po odstawieniu tabletek. Ponoć moje karmienie piersią nie powinno być przeszkodą, bo już widać rosnące pęcherzyki ❤️ Strasznie się bałam, że będę musiała odstawić synka, żeby starać się o rodzeństwo, więc ogarnie się cieszę z tej wiadomości! To była moja pierwsza wizyta, ale myślę, że już zostanę u tej ginekolog. Bardzo miła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania, mówiłam jej też o komplikacjach w poprzedniej ciąży i poświęciła sporo czasu na rozmowę o tym, uspokoiła mnie i wzbudziła zaufanie, a bardzo tego potrzebuje po przejściach w pierwszej ciąży.
Ciesze się ze wizyta poszła po Twojej myśli 🥰 powodzenia w staraniach 😊
 
reklama
Staram się od wczoraj nadrobić wątek, ale tyle się u Was dzieje, że nie jest to proste [emoji28]
Ja jestem po wizycie u gina. Moje jajniki "budzą się" po odstawieniu tabletek. Ponoć moje karmienie piersią nie powinno być przeszkodą, bo już widać rosnące pęcherzyki [emoji3590] Strasznie się bałam, że będę musiała odstawić synka, żeby starać się o rodzeństwo, więc ogarnie się cieszę z tej wiadomości! To była moja pierwsza wizyta, ale myślę, że już zostanę u tej ginekolog. Bardzo miła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania, mówiłam jej też o komplikacjach w poprzedniej ciąży i poświęciła sporo czasu na rozmowę o tym, uspokoiła mnie i wzbudziła zaufanie, a bardzo tego potrzebuje po przejściach w pierwszej ciąży.
Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za Ciebie, oby szybko się udało. Zaraz po odstawieniu leków często zdarza się ciąża mnoga [emoji16] także tego.... [emoji16]
 
Cześć dziewczyny jetem po becie i potwierdzone jestem w ciąży!!! Tylko beta strasznie mała... I się zastanawiam czy wszystko jest ok według moich obliczeń 4 tydzień się zaczął..
Myśl pozytywnie 😍 gratulacje!
Dlatego ja bety nie robie bo bym ciągle się martwiła... zrobiłam 2 testy, kreseczka już fajna ciemna i teraz czekam na poniedziałek aby zapisać się do gin. 😊
 
Myśl pozytywnie 😍 gratulacje!
Dlatego ja bety nie robie bo bym ciągle się martwiła... zrobiłam 2 testy, kreseczka już fajna ciemna i teraz czekam na poniedziałek aby zapisać się do gin. 😊
Dzięki pocieszyliście mnie, nie mniej jednak idę dzisiaj do ginekologa żeby rozwiała mi pewne wątpliwości, zrobiłam tsh i wyszło 3,022... Zdecydowanie za duże jak na 1 trymestr mam nadzieję że przepisze mi euthyrox 😊
 
Dzięki pocieszyliście mnie, nie mniej jednak idę dzisiaj do ginekologa żeby rozwiała mi pewne wątpliwości, zrobiłam tsh i wyszło 3,022... Zdecydowanie za duże jak na 1 trymestr mam nadzieję że przepisze mi euthyrox 😊
Pewnie, idz do ginekologa, porozmawiaj 😊 wydaje mi się ze przepisze ci jakas dawkę na zbicie tsh. 😊
 
J
Hej dziewczyny, dziś jestem 10 dpo. Ovu potwierdzona na monitoringu i badaniem proga 😊 dostałam na wszelki wypadek (2 cb) proga w tabletkach do połykania 1x1 do 25 dc. Wczoraj planowo wzięłam ostatnia tabletke wieczorem. A dzisiaj rano widzę na papierze śluz w kolorze kawy z dużą ilością mleka 😬 badałam szyjkę i jest nisko, i całkowicie zamknięta, przed @ zwykle wyczuwam ze jest delikatnie "uchylona" i ten śluz 0 krwi nawet w środku, co zwykle miałam już śladowe ilości w środku. Nie wiem czy robić sobie jeszcze nadzieję i czy ten prog po prostu wywołał mi wcześniej @. Miała któras z Was cos takiego?
Hej :) witaj :) czesc:) u mnie dziś 12dpo. Z ta szyjka macicy.... badasz ja regularnie ?
 
Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za Ciebie, oby szybko się udało. Zaraz po odstawieniu leków często zdarza się ciąża mnoga [emoji16] także tego.... [emoji16]
Ciąża mnoga częściej się zdarza chyba po tabletkach dwuskładnikowych, a ja brałam jednoskładnikowe, które działają trochę inaczej. Ale nie miałabym nic przeciwko 😅
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 ja trochę odżyłam i nawet jestem pozytywnie nastawiona mimo że to 25dc a ja wiem, że czekam już tylko na @ ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse więc cieszę się na niego, będzie to cykl stymulowany clostilbegytem 😁Myślicie, że jest jakaś szansa na powodzenie z tym lekiem? Piszcie co u Was 💛
 
reklama
Do góry