reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Flo pokazuje 3ciego maja. Do lekarza mam 30 kwietnia. To będzie (albo i nie będzie) pierwsza owulacja chyba w życiu, to ciężko powiedzieć, ale na letrozolu podobno powinna być blisko 14 d.c. Okaże się :) dla mnie to wszystko nowość :) trzymaj kciuki, przyda się :) ja też trzymam za nas wszystkie. Oby maj nam zaowocował :)
Wiesz co no ja na clo mialam owu w 14 dc i pyklo odrazu,.ale seks bylo ciezko uprawiać tak bolaly jajniki. 3mam kciuksy 😉
 
reklama
DZIEWCZYNY!
Już kiedyś tak miałam i byłam z tym u proktologa na rektoskopię ale dziś znów siepojaeila krew w wodzie i na papierze... nie miałam hemoroidów stwierdzonych nie wiem co to jest BOJE SIĘ! Najszybszy termin jest na poniedziałek do praktycznie uznanego za najlepszego proktologa w Poznaniu ale to jest konsultacja i badanie per rectum a dalej to on stwierdzi co 🥺 świat mi się zawalił 😣 myślałam, ze już koniec tego wszystkiego a to wraca z zaparciem 😢 i znów internet ale PRZESTAŁAM spokojnie. TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI 😭😭😭
 
@Klauuudia myślę że nie czytaj w Internecie co to może być, bo tylko się jeszcze bardziej wystraszysz. Jeśli to jest super specjalista to na pewno pokieruje odpowiednio! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żeby to było coś niegroźnego 😘.
Dziekuje, mam nadzieje. Mama mnie tez uspokaja, ze będzie dobrze ale widok krwi w toalecie jest straszny 🙁 boje się tam teraz chodzić 😫
 
Jeśli ktoś ma np. niedomoge lutealna to może nie utrzymać wczesnej ciąży, wiec nie rozumiem, czemu gin miałby być nastawiony kiepsko, chyba ze mówimy o Twoim konkretnym przypadku, bo brałaś go w zupełnie innym celu i może nie masz takich problemów. Ja nie mam określonego czasu brania, mam brać aż zajdę, a jak zajdę to zwiększyć dawkę.
No tak, mowa o moim przypadku. Na pewno w przypadku niedomogi jest inaczej. Ale trochę mnie martwi to, że jak znajdę w ciążę, to nie da mi progesteronu🤷‍♀️ wydaje mi się, że jest to standardowe postępowanie🤷‍♀️
 
reklama
Do góry