reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Flo pokazuje 3ciego maja. Do lekarza mam 30 kwietnia. To będzie (albo i nie będzie) pierwsza owulacja chyba w życiu, to ciężko powiedzieć, ale na letrozolu podobno powinna być blisko 14 d.c. Okaże się :) dla mnie to wszystko nowość :) trzymaj kciuki, przyda się :) ja też trzymam za nas wszystkie. Oby maj nam zaowocował :)
Wiesz co no ja na clo mialam owu w 14 dc i pyklo odrazu,.ale seks bylo ciezko uprawiać tak bolaly jajniki. 3mam kciuksy 😉
 
reklama
DZIEWCZYNY!
Już kiedyś tak miałam i byłam z tym u proktologa na rektoskopię ale dziś znów siepojaeila krew w wodzie i na papierze... nie miałam hemoroidów stwierdzonych nie wiem co to jest BOJE SIĘ! Najszybszy termin jest na poniedziałek do praktycznie uznanego za najlepszego proktologa w Poznaniu ale to jest konsultacja i badanie per rectum a dalej to on stwierdzi co 🥺 świat mi się zawalił 😣 myślałam, ze już koniec tego wszystkiego a to wraca z zaparciem 😢 i znów internet ale PRZESTAŁAM spokojnie. TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI 😭😭😭
 
@Klauuudia myślę że nie czytaj w Internecie co to może być, bo tylko się jeszcze bardziej wystraszysz. Jeśli to jest super specjalista to na pewno pokieruje odpowiednio! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żeby to było coś niegroźnego 😘.
Dziekuje, mam nadzieje. Mama mnie tez uspokaja, ze będzie dobrze ale widok krwi w toalecie jest straszny 🙁 boje się tam teraz chodzić 😫
 
Jeśli ktoś ma np. niedomoge lutealna to może nie utrzymać wczesnej ciąży, wiec nie rozumiem, czemu gin miałby być nastawiony kiepsko, chyba ze mówimy o Twoim konkretnym przypadku, bo brałaś go w zupełnie innym celu i może nie masz takich problemów. Ja nie mam określonego czasu brania, mam brać aż zajdę, a jak zajdę to zwiększyć dawkę.
No tak, mowa o moim przypadku. Na pewno w przypadku niedomogi jest inaczej. Ale trochę mnie martwi to, że jak znajdę w ciążę, to nie da mi progesteronu🤷‍♀️ wydaje mi się, że jest to standardowe postępowanie🤷‍♀️
 
reklama
Do góry